- 92 - Terreinpersoneel Het onderhoud van onze velden is uitbesteed aan de Dienst voor de Sport. In de tweede helft van het seizoen kwamen bij het bestuur klachten binnen over het hoofdveld; dit zou in kwaliteit achter uit lopen. Dit was voor het bestuur aanleiding om aan de Heidemij Nederland B.V. opdracht te geven voor een rapport over het hoofdveld. Vastgesteld werd dat achteruitgang van het veld onder meer was ontstaan door aantasting van het gras door schimmels, hetgeen niet tijdig was geconstateerd. Vanzelfsprekend kwam er een ge sprek bestuur, Dienst voor de Sport en de Heidemij Nederland B.V. hoe een en ander weer in orde was te brengen. Om te voorkomen dat het regenwater vanaf de tribunes op het veld stroomt, werd aan de Heidemij Nederland B.V. opdracht gegeven tot het aanleggen van een afvoer van het regenwater zodat dit euvel in de toekomst voorkomen zou worden. De heer P.C.Bosman is voor de niet agrarische werkzaamheden en de heer D.Trock (sinds 1 juli 1980 semi-prof bij ons) dient zich in hoofdzaak bezig te houden met schilderswerkzaamheden en indien nodig, het verlenen van hulp aan Bosman. Conciërge-echtpaar. Als conciërge-echtpaar hebben we nog steeds de heer en mevrouw Nielsen. Ook in het afgelopen verenigingsjaar was het weer nodig dat de secretaris mevrouw Nielsen, op verzoek van de technische leiding, tot de orde moest roepen. TRAINERS. MEDISCHE STAP, FYSIOTHERAPEUT, MASSEUR EN E.H.B.O. Op 1 juli 1979 waren bij ons in dienst de navolgende trainers: L.Beenhakker Trainer van Jong Ajax en de juniores A 1, tevens coördinator van de gehele jeugdtraining; C.M.Koppelaar Loop- en Springtechniek. Van vorengenoemde personen waren de heren Brom, Haarms, Beenhak ker, C.Groot en Wolff in volledige dienst. Omstreeks ultimo juli 1979 werd de heer Wolff vervangen door de heer R.P.Nolet. Per 1 september 1979 vertrok de heer Langenberg en per 1 januari CBrom B.Haarms Trainer - coach 1e elftal Assistent van de heer Brom; J.Wolff H.Langenberg E.H.B.O. B.Muiler D.W. de Groot C.Groot Trainer van de 3 amateur-seniores-elftallen; Trainer van de juniores A 2, B 1 en B 2; Trainer van de 3 juniores C-elftallen en de 4 pupillen-elftallen; Fysiotherapeut Masseur; De E.H.B.O.-hulp op al onze velden gaat via de E.H.B.O. - omroepcentrale onder leiding van Mevrouw Omloo-Gravenmaker

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1980 | | pagina 187