- 91 - De heer Ledegang (meer service aan publiek verlenen, verhuren van ruimten onder de tribunes)5 de heer K.Timman (vennootschapsbelas ting) 5 de heer H.Timman (ondernemerschap); de heer Asbeek Brusse (kritiek speelwijze 1e elftal), de heer Van Mourik (trap naar res taurant); de heer Koole (merchandising en kaarten uitwedstrijden); Mevrouw v.d.Horst-Voogt (kritiek spelers 1e elftal en onderlinge verstandhouding spelers); de heer Schalm (public relations); de heer Koomen (idem, juiste gang in Clubnieuws vermelden) en de heer Asbeek Brusse tot slot over het verenigingsleven. 10. Sluiting. De voorzitter wijst erop dat Ajax nog één van de weinige clubs is die als vereniging voortleeft. Hij vindt dat we daarmede gelukkig moeten zijn. Er zijn onnoemlijk veel leden in de loop van de jaren in de weer geweest om Ajax 80 jaar in stand te houden. Het is be slist geen toeval dat we dankzij vele kampioenschappen reeds 14 of 15 jaar onafgebroken mee doen in het Europees voetbal. Door be stuursleden van andere verenigingen wordt hem vaak gezegd, dat ze in onze bestuurskamer zoveel oud-spelers aanwezig zien. Dit is een bewijs dat er een grote band is die Ajax bijeen houdt en hij hoopt dat dit in lengte van jaren zal voortduren. Hoge bomen vangen nu eenmaal veel wind, maar het bestuur zal er uiteraard alles aan doen om de zaak goed overeind te houden. Hy zal ervoor zorgen dat als in de pers onwaarheden worden gepubliceerd deze in het Ajax-Nieuws rechtgezet zullen worden. Hij wenst de aanwezigen voor straks een behouden thuiskomst en hij hoopt hun spoedig terug te zien bij de eerstvolgende thuiswedstrijd. Met deze woorden sluit voorzitter Harmsen omstreeks 22.00 uur deze jaarlijkse algemene ledenvergadering. PERSONEEL. Tijdens het afgelopen verenigingsjaar kwam in het administratieve personeel 1 en in het terreinpersoneel geen wijziging. Administratie Op de administratie zijn werkzaam de heer G.M.Holsheimeradmini strateur en algehele leiding; de heer P.Hoefman, adjunct - admini strateur en kassier en de heer N.M.Steur. Per 1 juli 1980 werd in dienst genomen mejuffrouw L.Konings, als receptioniste, telefoniste en typiste. Het ere-lid, de heer W.F.C.Bruijnesteijn, was praktisch iedere middag en tijdens de vacantieperiode zonodig gehele dagen aanwe zig op de Administratie voor het verlenen van assistentie bij de werkzaamheden In de periode dat de diploma's moeten worden verzonden was het lid van verdienste, de heer P.C.Molema, bereid zich hiervoor in te zetten. Namens het bestuur worden beide heren hartelijk dank gezegd voor hun belangeloze medewerking ter voorkoming van achterstand in de administratieve werkzaamheden. Een woord van lof voor het gehele administratieve personeel is hier zeer zeker op zijn plaats.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1980 | | pagina 185