- 89 - van Ajax 4, het kampioenschap van Ajax 5 in het eerste jaar van hun verblijf in de Reserve 4e klasse KNVB. Een zeer goede presta tie van dit uit voornamelijk "oudgedienden" bestaande elftal. Bij de juniores behaalden 5 van de totaal 7 jeugdelftallen het kampioenschap, te weten; de A 1 en 2, de B 1de C 1 en 2. De ju niores A 1 werden bovendien nog Kampioen van Nederland van de in terregionale jeugd, zodat met recht kan worden gezegd, hetgeen hij ook reeds in zijn openingswoord heeft gezegd; Wie de jeugd heeft, heeft de toekomst. Vervolgens verzoekt hij de begeleiders: W.W.Heisterkamp - Ajax 5; A.Boerkoel - juniores A 1; C.A.v.d.Wal - juniores A 2; A.R.Been - juniores B 1; C.C.Harms - juniores C 1 en H.Bijvank Jr. - junio res C 2; even naar voren te willen komen, teneinde de kampioens herinneringen in ontvangst te kunnen nemen. Met enige passende korte toespraakjes overhandigt hij hun de kampioensvaantjes. Applaus. Bij afwezigheid van de heer C.C.Harms werd deze vervan gen door de heer H.Bijvank Jr. 3. Ingekomen stukken. De secretaris deelt mede, dat er geen ingekomen stukken zijn. 4. Notulen van de jaarvergadering van 14 september 1978- Voorzitter Harmsen vraagt of iemand nog prijs stelt op voorlezing van deze notulen, die gepubliceerd zijn in het Ajax-Nieuws no. 3, van september/oktober 1978. Als blijkt dat niemand daaraan be hoefte heeft, stelt hij de notulen ongewijzigd vast, onder dank zegging aan de secretaris voor de samenstelling. 5. Verkiezing van 9 leden voor de ledenraad. Aftredend zijn de heren: J.Hordijk, C.C.Kamlag, N.Klok Jr., J.Neefjes, P.H.Petersen, J.H.PotharstC.A.v.d.Wal en H.v.d. Zwaag Deze heren stellen zich herkiesbaar. Bovendien dient te worden voorzien in de vacature ontstaan door het tussentijds aftreden van de heer J.A.Bouwens. Voorzitter Harmsen deelt mede, dat voor de 8 aftredende leden geen tegenkandidaten zijn gesteld. In de vacature van de heer Bouwens is door het bestuur, in overleg met de ledenraad, het lid Mr.N.J.Gianotten voorgedragen. Hij neemt aan dat de aanwezi gen met deze kandidaatstelling akkoord gaan en ook met de benoe ming van de 9 kandidaat gestelde leden. Applaus bevestigt dat. De voorzitter feliciteert de heer Gianotten met zijn benoeming en de andere 8 leden met hun herbenoeming. Applaus. 6. Jaarverslag van de secretaris over het verenigingsjaar 1978- 1979, waarin is opgenomen een verslag over de werkzaamheid van de ledenraad. Voorzitter Harmsen zegt dat het verslag in verkorte vorm is gepu bliceerd in het Ajax-Nieuws. Aangezien niemand van de aanwezigen op- of aanmerkingen heeft, be dankt de voorzitter de secretaris voor zijn uitvoerig verslag. Applaus 7. Jaarverslag van de penningmeester over het boekjaar 1978—1979- Penningmeester Brandsteder leest de toelichting voor die door hem

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1980 | | pagina 181