- 88 - VERGADERINGEN In het afgelopen verenigingsjaar werd -behalve de 6 vergaderingen van de ledenraad, waarvan reeds onder het Hoofdstuk "Ledenraad" door mij uittreksels zijn opgenomen- alleen nog de Jaarlijkse Al gemene Ledenvergadering gehouden. Hieronder treft u een verslag aan van deze vergadering. Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering, gehouden op 15 september 1979» 1. Opening. Omstreeks kwart over acht opent voorzitter Harmsen de vergadering- met; Goedenavond geachte dame, ere-leden, leden van verdienste, werkende en ondersteunende leden; ik wens u van harte welkom op deze jaarlijkse algemene ledenvergadering. Hij deelt mede, dat 56 werkende- en 18 ondersteunende leden aan wezig zijn, in totaal dus 74 leden, tegenover verleden jaar 70 en het jaar daarvoor 73» Alvorens aan punt 2 te beginnen wil hij niet geheel voorbijgaan aan het afgelopen jaar. Het was soms misschien een onstuimig jaar, maar sportief bezien was het in elk geval een zeer goed jaar, ge let op het behalen van het Kampioenschap van Nederland en het win nen van de KNVB-beker. Daarbij komt nog, dat onze jeugdelftallen aan de lopende band successen boeken en een spreekwoord zegt; Wie de jeugd heeft, heeft de toekomst. Het ligt in het voornemen van het bestuur om in de toekomst meer gebruik te gaan maken van onze eigen jeugdspelers in het betaald voetbal, zodra dit ten minste verantwoord is. Hij zal nu niet in gaan op de persberichten van de laatste dagen, omdat hij verwacht dat hierover bij de rondvraag wel vragen zullen worden gesteld. Hij zal thans eerst de leden herdenken, die ons in het afgelopen verenigingsjaar door de dood zijn ontvallen. Dit waren; Werkende leden C. van Dekken, J. van Eisden en W.Smit; Contractspelers helaas op zeer jeugdige leeftijd; C.K.v.d.Brink en R.C.Muller; Ondersteunende leden H. van Alfen, D.Bindt, J.C.Drost, C.M. van Hamond, B.Hermans, C.Hoogendoorn, J.Kea, Mevr. P.J.C.Koot-Burger, J.Moos, J.B.Pits, W.J.C.Priessen, P.Spruitenburg, W.J.Suuren- donk en J. de Vries. Met enige ogenblikken stilte worden zij staande herdacht. 2. Huldiging van de Kampioenselftallen. Voorzitter Harmsen zegt dat hoewel als gevolg van de zeer lange winterstop de diverse competities niet geheel volledig zijn uit gespeeld, de standen op de ranglijsten, op het tijdstip dat de competities als geëindigd werden beschouwd, van dien aard waren, dat ook nu weer een aantal elftallen als terechte kampioenen kan worden gehuldigd. De enorme inzet en samenwerking van zowel de technische leiding als de diverse commissies zijn hier niet vreemd aan, waarvoor dank namens het bestuur. Bij de seniores was er naast de teleurstelling over de degradatie

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1980 | | pagina 179