- 86 - Het was interessant om de meningen van vorengenoemde heren over Ajax te vernemen. Het "hollandse hoekje" met informatie over Ajax, verschenen onder de naams "Blik op Ajax", werd gratis verspreid en genoot grote Be langstelling. Samenstellers de heer M.J.W.Middendorp. Ook in het afgelopen verenigingsjaar verscheen weer een hoekje in de Engelse taal, waarin in het kort opgenomen de geschiedenis van Ajax, foto's van spelers enz. en vermelding van de uitslagen van belangrijke door Ajax gespeelde wedstrijden. De tekst was, zoals steeds, van de hand van de heren M. en M.J.W.Middendorp en het was gedrukt hij Drukkerij "Grafica". Het goed verzorgde hoekje heeft in het buitenland altijd veel aftrek. Tot slot rest mij de leden van de Redactie-commissie met hun vaste medewerkers namens het bestuur hartelijk dank te zeggen voor de veel omvattende werkzaamheden die zij het afgelopen jaar weer hebben verricht om een Ajax-Nieuws samen te stellen, waar eer mee kan worden ingelegd. Het lijkt misschien eenvoudig werk, maar dat is het zeer zeker niet. CONTROLE - COMMISSIE. De commissie bestond het afgelopen verenigingsjaar uit de navol gende heren: W.Brouwer G.Couton; G.Dermout; J.M.Jansen; H.Lauer; J.J.Ledegang, voorzitter; T.M.Merk; R.Ojevaar; J.J.Portengen; W.H.Rossen; C.Snijder; Ph.v.d.Stam, secretaris; J.H. de Sterke en W.Wassenaar. Tijdens de bestuursvergadering van 15 augustus 1979 had het be stuur op verzoek van de commissie een uitvoerige bespreking met de heren Ledegang, De Sterke en Snijders over de werkzaamheden in het lopende seizoen. In de bestuursvergadering van 12 februari 1980 had het bestuur nog een bespreking met de heren Ledegang, Van der Stam, Brouwer, Snijders, De Sterke en Wassenaar. De taak die de leden van de commissie vrijwillig op zich hebben genomen is niet eenvoudig, veelal omdat onze leden niet voldoende gehoor geven aan de door hen gegeven aanwijzingen. Dit slaat voor al op houders van auto-parkeerkaarten. Namens het bestuur doen we hier nogmaals een beroep op onze leden om zich stipt te houden aan de door de commissie gegeven richtlij nen. U moet hierbij bedenken, dat de leden het niet voor zich zelf doen, maar in het belang van Ajax, opdat alles in goede orde verloopt.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1980 | | pagina 175