- 84 - tot veler verrassing ook Sint Nicolaas met zijn knecht (die ver bazend veel weg had van de linkerspits van ons eerste elftal) zijn opwachting maakte. De jaarlijkse Kienavond had plaats op vrijdagavond 21 december 1979. Jammer was, dat in verband met een trip naar de Franse Ivoorkust geen van de bestuursleden aanwezig kon zijn. De avond was zoals ieder jaar weer een groot succes, mede door de weer enorme prijzenschat. Veel belangstelling, veel spanning, kortom een heel gezellige avond. Dank aan de schenkers van de prijzen, waarvan good-old Asbeek Brusse de loef afstak. De Carnavalsvereniging "De Meerkoeten" hield op zaterdag 9 febru ari 1980 zijn 7e carnavalsavond. Deze keer werd er slechts 1 carnavalsavond gehouden, omdat op Voorland geen avond werd georganiseerd. Voorzitter Harmsen en secretaris Westrik, vergezeld door hun da mes, kwamen ook een kijkje nemen. Traditiegetrouw was ook het ere-lid Kraan aanwezig. Het werd weer een zeer geslaagde avond. Op vrijdagavond 4 april 1980 (Goede Vrijdag) organiseerde de clubavondcommissie weer de jaarlijkse eieravond, die een goede belangstelling trok en waar ook de dames aanwezig waren. Vrijdagavond 30 mei 1980 was de slotavond van de officiële club avonden in het afgelopen verenigingsjaarOok op deze avond wa ren de dames weer aanwezig. Aangezien ik toen reeds naar Bergen was vertrokken kan ik u daarover niets mededelen. Namens het bestuur hartelijk dank voor de actieve leden van deze commissie voor hun inzet om de band onder de Ajacieden te ver sterken. TERREIN- EN 0NDERH0ÏÏDSCOMMISSIE Op 1 juli 1979 bestond de commissie uit de herens W.P.Deegenj J.D.Sebus en A.Brandsteder, optredende als voorzitter. Tegen eind 1979 werd de heer J.L.Staneke benoemd in de vacature ontstaan door het overlijden van de heer C. van Dekken. Zonder de heer Deegen te kort te willen doen was het vooral de heer Sebus, die zich regelmatig op ons complex liet zien om na te gaan wat er aan onze accommodatie moest worden gedaan. Door de drukke werkzaamheden van de heer Brandsteder kwam de commissie niet zo regelmatig bijeen als in het verleden gebrui kelijk was. In verband met het aanbrengen van ongeveer 7•000 kuipstoeltjes, waaraan reeds druk wordt gewerkt en het plan om maandag 4 augus tus te starten met de verbouwing van de rechtervleugel, zal de commissie het wel druk krijgen met het toezicht houden op deze werkzaamheden Namens het bestuur woorden van dank aan de heer Sebus voor zijn activiteiten in deze commissie.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1980 | | pagina 171