- 82 - TOTO- EU LOTTO-COMMISSIE- Op 1 juli 1979 bestond deze commissie wederom uit de heren: G.J.Hulscher; F.Kubin; F.C.Molerna; J.Slauerhof en C,W.F.Timman. In deze samenstelling kwam tot op heden geen wijziging. De heren brachten geen wijziging in hun tot dusverre gevolgde werkwijze. Iedere vrijdagavond zijn de heren in de bestuurskamer aanwezig voor het in ontvangst nemen van de formulieren, het con troleren daarvan en ze zonodig van zegels te voorzien. Daarna dienen de door de afdeling Amsterdam van de K.N.V.B. voor geschreven administratieve handelingen te worden verricht en als het geheel financieel klopt, worden de enveloppen met formulieren naar de K.N.V.B. afdeling Amsterdam op het Emmaplein gebracht. Uit het verslag van penningmeester Brandsteler zult u op de jaarvergadering van de ledenraad of op de jaarlijkse algemene ledenvergadering wel vernemen, hoe groot het bedrag is dat door de activiteiten van de commissie in de Ajax-kas is terecht geko men, hetwelk zeker niet zal tegenvallen. Namens het bestuur worden de heren hartelijk dank gebracht voor hun inzet om het voor Ajax bestemde bedrag zo hoog mogelijk te doen zijn. CLUBAVOND - COMMISSIE. In de samenstelling van deze commissie kwam in het afgelopen ver enigingsjaar geen wijziging, zodat ze wederom bestond uit de he ren: K.W. van Mourik, voorzitter; M.Lindeman; J.Minderhoud en C.A.Welling. Ter voorbereiding op de komende visdag bood de heer Bormann op vrijdagavond 14 september 1979 in het Ajax restaurant de vislief- hebbers een filmavond aan over het vissen in Ierland. Men kon ook deelnemen aan een viskwis. Deze avond was toegankelijk voor alle leden met hun dames. Het werd een zeer geslaagde avond. De jaarlijkse visdag was door de commissie vastgesteld op zondag 16 september 1979 in het dorp Zwaagdijk. De heer K.W. van Mourik schreef in het clubnieuws van oktober 1979 onder meer het navolgende over deze visdag. De busrit naar Zwaagdijk begon 's morgens om 7*00 uur vanaf het Tropenmuseum op de Mauritskade. De op zaterdagavond met 3-2 gewonnen uitwedstrijd tegen A.Z.'67 was mede aanleiding, zo zou later blijken, tot een geweldige, ge zellige en geslaagde visdag. Precies om 8.00 uur werd gestopt bij café De Ark. Na de koffie en het krentenbrood van Bram Jansen, werd de waterkant opgezocht er gens in Hoogkarspel

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1980 | | pagina 167