- 81 - Op 17 januari 1980 had het bestuur nog een bespreking met de fi nanciële commissie in het bijzijn van de leden van de technische commissie. Vóór de aanvang van de vergadering van de ledenraad van 29 mei 1980 had een bespreking plaats, waarin de heren werden ingelicht omtrent de aan- en verkoop van spelers en over het plan om in de vakken B en C op de ere-tribune en IC en L op de Reijnoldstribune kuipstoeltjes te laten aanbrengen. Donderdag 26 juni 1980 had het bestuur een bespreking met de heren Lambregts en Van Wijk van de financiële commissie en de heer Sebus van de Terrein- en Onderhoudscommissie over reparatie van het dak van de Reijnoldstribune en over de eventuele verbouwing van de rechtervleugel onder de ere-tribune, gepaard gaande met modernise ring van de toegangsdeuren, de hal en de ruimte toegang gevende tot het veld. Namens het bestuur hartelijk dank aan de leden van de commissie voor hun werkzaamheden en hun prettige opstelling in de gehouden besprekingen in het afgelopen verenigingsjaar ENQUÊTE - COMMISSIE. Volgens het bepaalde in het huishoudelijk reglement dient deze commissie te bestaan uit een voorzitter, een secretaris en 1 lid. lis zodanig treden respectievelijk op: a. de secretaris van de vereniging b. de secretaris van de commissie jeugdvoetbal en c. de secretaris van de commissie amateur-seniores-voetbal De commissie bestond derhalve uit de heren: J.H.Westrik, voorzitter; J.Neefjes, secretaris en W.F.Schoevaart, lid. Omdat de heer Neefjes in de jaarvergadering van de ledenraad van 24 januari 1980 tot bestuurslid werd gekozen en zijn functie in de jeugdcommissie werd overgenomen door de heer Been, is sinds dien de samenstelling: J.H.Westrik, voorzitter; A.R.Been, secretaris en W.F.Schoevaart, lid. Ook in het afgelopen verenigingsjaar bleef de commissie een zo genaamde "slapende" commissie. Dit wordt veroorzaakt doordat de heren Neefjes (na 24 januari 1980 de heer Been) en Schoevaart ten nauwste zijn betrokken bij het aannemen van jeugd- respectievelijk amateur-seniores-leden, zodat het niet nodig werd geacht deze nieuwe leden ook nog voor de commissie te laten verschijnen. Het aannemen van nieuwe ondersteunende leden blijft veelal beperkt tot kennissen, vrienden en/of bekenden van werkende- en/of onder steunende leden, zodat er ook voor het aannemen van deze nieuwe donateurs geen aanleiding bestond om de enquête-commissie bijeen te roepen.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1980 | | pagina 165