- 80 - Door tussentijds bedanken van de heer P.H.Petersen werd in deze vacature voorzien door de benoeming van de heer C.G.Harms. Voor zover mij bekend kwam de commissie regelmatig bijeen, als regel 1x per maand. Op 17 januari 1980 had het bestuur een bespreking met de techni sche commissie, waarbij ook de financiële commissie aanwezig was. De slotvergadering in het afgelopen verenigingsjaar werd gehouden op 17 juni 1980. Op verzoek van de commissie werd deze vergade ring bijgewoond door de bestuursleden. Voor verdere bijzonderheden van deze commissie verwijs ik naar punt 8 van de jaarvergadering van de ledenraad, te houden op 28 augustus 1980, waar de commissie verslag zal doen omtrent haar werkzaamheden. FINANCIËLE COMMISSIE. De commissie bestond op 1 juli 1979 uit de heren: J.A.Bouwens, voorzitter; Ir.J.Lambregts en Drs. L.M. van Wijk. Aftredend was de heer Lambregts, die in de jaarvergadering van de ledenraad van 28 augustus 1979 bij enkele kandidaatstelling werd herkozen. In deze vergadering werd de heer A.W. van Dijk gekozen tot plaats vervangend lid van de commissie. In de jaarvergadering van de ledenraad van 28 augustus 1979 gaf de commissie het advies om décharge te verlenen aan de penning meester en de overige leden van het bestuur voor het gevoerde fi nanciële beleid in het verenigingsjaar 1978-1979* Een advies dat door alle leden van de ledenraad werd opgevolgd. In verband met de aanpassing van onze statuten aan het nieuwe ver enigingsrecht dient in het vervolg de verkiezing van de leden en het plaatsvervangend lid van de commissie jaarlijks te geschieden in de jaarlijkse algemene ledenvergadering. Donderdagavond 2J augustus 1979 had een bespreking plaats over het door het Accountantskantoor Dijker Doornbos opgestelde financiële rapport over het boekjaar 1978-1979* Hierbij waren aanwezigs Accountant Drs.J.C.W.Burggraaff en zijn assistent de heer Van der Kerkhof; het voltallige bestuur; van de financiële commissies de heren Lambregts en Van Wijk. De heer Bouwens was die avond verhinderd; Administrateurs de heer Holsheimer. Op 30 oktober 1979 had het bestuur een bespreking met de financiële commissie over de begroting 1979-1980. Na discussie werd deze goed gekeurd, mits daarbij een betere toelichting zou worden gegeven. De heer Lambregts kwam met een voorstel tot het aanbrengen van ver beteringen in de werkwijze van de commissie, waardoor de commissie beter kon functioneren in overeenstemming met het gestelde in de statuten.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1980 | | pagina 163