- 79 - Sint Nicolaas "bleek goed op de hoogte te zijn gezien zijn lovende woorden en zijn vermaningen aan diverse pupillen. De commissie deelde tot slot van de middag vele cadeautjes uit aan de pupillen. Zoals gebruikelijk zorgde de heer Ferron en zijn personeel voor een toepasselijk drankje met iets erbij, waarvoor hartelijk dank. Het leek mij niet juist dat in het kader van deze middag voor de jeugd een optreden van een buikdanseres plaats vond. Sint Nicolaas, zijn trouwe knecht, de leden van de Ontspannings- en de Jeugdcommissie en enige bestuursleden bleven na afloop nog enige tijd in de bestuurskamer bijeen. Ook vanaf deze plaats namens het bestuur nog woorden van dank aan de commissie-leden voor de organisatie van deze middag. Bij brief van 4 maart 1980 deelde de commissie mede, dat de samen stelling was: S.Meijer, voorzitter.; A.L. van Zoest, secretaris; H.Henrichs, penningmeester; H.Braakman en A.J.Raske, leden. Onder het Hoofdstuk "Bestuur" is reeds vermeld dat in het huisje, vroeger bewoond door de familie Lens, een Ajax-souvenirs-shop werd geopend. Op verzoek van het bestuur zorgen de leden van de Ontspannings commissie voor de exploitatie, onder supervisie van het bestuurs lid de heer A.J. van Eijden. De administratie wordt verzorgd door de heer Holsheimer. De opbrengst van de verkoop komt ten bate van het jeugdvoetbal. Ook voor de leden van deze commissie woorden van dank voor hun acti viteiten in het afgelopen verenigingsjaar TECHNISCHE COMMISSIE. Op 1 juli 1979 was de samenstelling van de commissie: sub-commissie a, betaald voetbal D.J.Boering, voorzitter; J.Hordijk en A.Pronk, leden. sub-commissie b, jeugdvoetbal A.J. van Eijden, voorzitter; P.Keizer en H.A.Smit, leden. In de vergadering van de ledenraad van 28 augustus werd besloten de heer Keizer te vervangen door de heer P.H.Petersen. Na het aftreden van de heer Boering als bestuurslid werd in de vergadering van de ledenraad van 24 januari 1980 de commissie als volgt samengesteld: sub-commissie a, betaald voetbal A.J. van Eijden, voorzitter; J.Hordijk en A.Pronk, leden. sub-commissie b, jeugdvoetbal J.Neefjes, voorzitter; P.H.Petersen en H.A.Smit, leden.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1980 | | pagina 161