- 69 - JEUGDVOETBAL De samenstelling van de commissie Jeugdvoetbal bestond aan het begin van het seizoen 1979-1980 uit de navolgende leden: A.R.Been; A.Boerkoel H.Bijvank Jr.; C.A. van Eijden; J.A. van Eijden; W.M. de Geest; C.C.Harms; H. van Teunenbroek; T. van Teunenbroek; M.Vischschoonmaker; C.A.v.d.Wal en J.Neefjes, secretaris. In de vergadering van de ledenraad van 24 januari 1980 werd de heer Neefjes in het bestuur gekozen als commissaris amateur voet bal. Tengevolge hiervan werd door de Jeugdcommissie in haar vergade ring van 28 januari 1980 de heer A.R.Been benoemd tot zijn opvol ger. Aan de competitie 1979-1980 werd deelgenomen door: 2 juniores A-elftallen; 2 juniores B-elftallen en 5 juniores C-elftallen. Bovendien waren er nog 3 pupillen A-elftallen en 1 pupillen B-elf tal. De commissie had de volgende taakindeling gemaakt: Voor de zondagen juniores A 1 - A.Boerkoel juniores A 2 - C.A.v.d.Wal; juniores B 1 - A.R.Been juniores B 2 - C.A. van Eijden; juniores C 1 - C.C.Harms; juniores C 2 - H.Bijvank Jr. en juniores C 5 - H. van Teunenbroek. pupillen A 1 - J.A. van Eijden; pupillen A 2 - W.M. de Geest; pupillen A 5 - T. van Teunenbroek en pupillen B 1 - M.Vischschoonmaker. Voor de zaterdagen De administratie van de pupillenafdeling was wederom in handen van de heer H.Bijvank Jr. De heer Van Genderen was weer bereid gevonden om op Voorland de officials van de tegenpartijen en de scheidsrechters te verzor gen. De trainers waren: L.Beenhakkers de juniores A 1, tevens coördinator van de gehele j eugdtraining D.W. de Groots de juniores A 2, B 1 en B 2;

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1980 | | pagina 141