64 - stelijk worden genoemd, in aanmerking nemende, dat 6 van onze spelers waren opgesteld in het U.E.F.A.-elftal 24 - 26 mei 1980 Internationaal Pinkstertournooi van Haarlem. De wedstrijd om de 3e en 4© plaats tegen Middlesbrough eindigde gelijk, namelijk 1 - 1 Ajax won na het nemen van strafschoppen. Na beëindiging van de competitie deelde de heer Kraan schrifte lijk aan het bestuur mede, dat hij onder meer door drukker wor dende zakelijke omstandigheden, die meer tijd van hem gaan vergen, tot zijn spijt genoodzaakt was om te bedanken als vaste (begelei der van Jong Ajax. Een woord van dank namens het bestuur aan de heer Kraan voor de 3 jaren en de wijze waarop hij vorengenoemde functie heeft ver vuld is hier mijns inziens zeker op zijn plaats. In overleg met de technische leiding besloot het bestuur de heer A.Boerkoel, reeds vele jaren vaste (bege)leider van de juniores A1 (interregionale jeugd), in dezelfde functie te benoemen bij Jong Ajax. Tot slot van het Hoofdstuk "Betaald Voetbal" volgt hieronder een overzicht van de wijzigingen die zich hebben voorgedaan bij onze contractspelers gedurende en na afloop van het seizoen 1979-1980, voor zover deze bekend waren op het tijdstip dat dit verslag werd gemaakt In de loop van het seizoen deden zich de volgende wijzigingen voor: Uitgeleend werden: E.G.M.Cramer aan Fortuna S.C. R.H.Kaiser aan P.C.Antwerp en P.v.d.Hengst aan P.E.C. - Zwolle. J.Everse moest op medisch advies stoppen met betaald voetbal; Het contract met J.H.Cornet werd op zijn verzoek tussentijds be ëindigd. Vertrokken contractspelers A.Blanker - Victoria Gimares H.H.v.d.Boog - geen nieuw contract aangeboden; J.H.Cornet - contract tussentijds beëindigd; E.G.M.Cramer - Helmond Sport; J.Everse - op medisch advies gestopt met betaald voetbal; P.v.d.Hengst - P.E.C. - Zwolle; R.H.Kaiser - P.C.Antwerp; R.J.Krol - Vancouver Whitecaps; G.Martinez - geen nieuw contract aangeboden; J.G.J.Pen - F.C.Den Haag S.R.Roosblad - geen nieuw contract aangeboden; S.M.Tahamata - Standard Luik Op het tijdstip van het maken van dit verslag was er over de spe lers Bonsink, Jager en Zwamborn nog geen enkel contact geweest met een andere club. Voor de spelers H.H.v.d.Boog en G.Martinez loopt nog een verzoek om ontslagvergunning bij de Directeur van het G.A.B.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1980 | | pagina 131