Hetzelfde lot onderging onze ere-voorzittertevens vice-voorzit- ter van de sectie betaald, de heer J. van Praag, die door het sectiebestuur B.V. kandidaat was gesteld voor een functie in het U.E.F.A.-bestuur. Naar mijn mening was de niet-verkiezing een slechte zaak voor het Nederlandse voetbal. Het zou veel beter zijn geweest als de vo rengenoemde heren wel waren gekozen, want dan hadden zeute be langen van het Nederlandse voetbal in de 2 bestuurscolleges kun nen behartigen. Tot zover het nieuws uit de sectie betaald voetbal. In het afgelopen verenigingsjaar ontvielen ons door de dood de hieronder vermelde leden. Leden van Verdienste H.P.Anderiesen en H.H.Blomvliet Werkende leden t J.Donk, Th.J.Muller, C.Post, W.Schuurman en H. de Vos. Ondersteunende leden Th.W. van Doesburg, F.B.Duran, J.Hessels, M.Smeer en H.J.Snijders. Zaterdagmorgen 10 november 1979 werden in de bestuurskamer de le den, de meeste vergezeld door hun echtgenoten, gehuldigd die in het kalenderjaar 1979 40, 50 of 60 jaar lid van de vereniging waren Het betrof de leden; 40 jaar lid F.H.J. van Douwe, W.Gunzel, G.J.Looyen en H.Sacksioni 50 jaar lid J.Bonneveld, J.Donk en J. van Praag. 60 jaar lid W.J.Ingenbleek en J.Smit. De heren Gunzel en Looyen hadden bericht van verhindering gezon den. Onder het overhandigen of het opspelden van hun onderscheiding had voorzitter Harmsen voor elk een persoonlijk woord. Na het officiële gedeelte bleef het gezelschap nog enige tijd ge zellig bijeen, waarvan de heer Mud gebruik maakte om in de trai ningszaal een foto van de jubilarissen met enige pupillen te ma ken. In de loop van het kalenderjaar 1980 zal het voor onderstaande leden 25, 40, 50, 60 of 70 jaar geleden zijn dat ze bij Ajax als lid werden aangenomen. Het zijn de leden 25 jaar lid 40 jaar lid 50 jaar lid 60 jaar lid 70 jaar lid C.Post. A.W. van Dijk, A.G.H. van Genderen en A.Kraan. H.C.N. Brockmann, T.Sauveur en W.F.Schoevaart J.Jutte en J.L.Melchers G.H.Ziegeler. De vorenstaande leden met hun echtgenoten zullen door het bestuur

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1980 | | pagina 11