- 3 - rend instituut, maar uit de concept-taakomschrijving blijkt dat het in wezen een beleidsbepalend instituut wil worden. Daarom kan door de KNVB voorlopig alleen maar akkoord worden gegaan met de hoofdlijnen van de concept-taakomschrijving, maar dat met name op de uitvoeringspunten en op de punten van het adviseurschap van het B.B.I. nog wijzigingen zullen worden voorgesteld. Het bestuur betaald voetbal zal een Begeleidingscommissie in het leven roepen waaraan zal worden gevraagd advies met betrekking tot de voorlopige taakomschrijving van het B.B.I. aan het bestuur uit te brengen. Een en ander zal te zijner tijd in een Algemene Vergadering Betaald Voetbal worden behandeld. Ook op dit punt is het dus afwachten geblazen. Betreffende het uitlenen van spelers wordt aan artikel 27 van de statuten van de K.N.V.B. het volgende nieuwe lid 2 toegevoegd. "Gedurende een seizoen kunnen slechts 2 spelers per club zich krachtens een overeenkomst, een uitleenovereenkomst daaronder begrepen, met een kortere contractsduur dan van 1 jaar verbin den om tijdens dat seizoen aan wedstrijden van een buitenlandse club deel te nemen, met dien verstande dat de spelers in de periode gelegen tussen de eerste vrijdag van de maand maart en de laatste speeldag van de competitie, c.q. beker-competitie, c.q. nacompetitievan dat seizoen niet gerechtigd zijn aan wedstrijden van de nieuwe club deel te nemen." Tot zover het nieuws uit het Betaald Voetbal. Een belangrijke gebeurtenis in onze vereniging was de verkiezing van een nieuwe voorzitter in de jaarvergadering van de ledenraad van 31 augustus 1978. Doordat de heer J. van Praag zich niet meer herkiesbaar had ge steld, werd in die vergadering bij enkele kandidaatstelling de heer A.Harmsen tot onze nieuwe voorzitter benoemd. In het afgelopen verenigingsjaar ontvielen ons door de dood de hieronder vermelde 19 leden. Werkende leden s C. van Dekken, J. van Eisden en W.Smit. Contractspelers C.K. v.d. Brink en R.C.Muller. Ondersteunende leden H. van Alfen, D.Bindt, J.C.Drost, C.M. van Hamond, B.Hermans, C.Hoogendoorn, J.Kea, Mevr. P.J.C.Koot-Burger, J.Moos, J.B.Pits, W.J.C.Priessen, P.Spruitenburg, W.J.Suurendonk en J. de Vries. Zaterdagmorgen 25 november 1978 werden in de bestuurskamer de le den, in het bijzijn van hun echtgenoten, gehuldigd, die in het kalenderjaar 1978 25, 40, 50 of 60 jaar lid van de vereniging waren Het waren de leden; 25 jaar lid G.K.Drager, G.Paulsen en H.Schuuring. 40 jaar lid G.Couton, D.Keijzer, J.Moos en W.Prins. 50 jaar lid H.Thijssen, C.W.F.Timman, E.H. van Tuyl en B.J.Vogel. 60 jaar lid M.Brink, H.Harinck, G.Jurgens, F.C.Molema en M.Roos.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1979 | | pagina 9