- 58 - waarin deze tot zijn spijt mededeelt dat hij op medisch advies deze vergadering niet mag hijwonen en dat hij zijn kandidatuur voor de Technische Commissie door privé omstandigheden ter beschik king moet stellen. De brief wordt door voorzitter Harmsen voorgelezen. Deze deelt nog mede, dat de heer Boerkoel in verband met het door de juniores A 1 behaalde kampioenschap later ter vergadering zal komen. 5. Notulen van de vergadering van 25 april 1979- Gewoonte getrouw worden de notulen door voorzitter Harmsen blad zijde voor bladzijde aan de orde gesteld. Op de bladzijden 5, 7 en 9 worden kleine wijzigingen voorgesteld door de leden Fischer en Van der Zwaag. De secretaris deed het namens de heer Fischer. De notulen worden hierna door voorzitter Harmsen vastgesteld, on der dankzegging aan de secretaris voor de samenstelling. 4. Voorstel van het bestuur om het ondersteunend lid, de heer J.Slauerhof, met ingang van 1 juli 1979 "te benoemen tot wer kend lid. (is ondersteunend lid sinds i960 en maakt reeds jarenlang deel uit van de Toto- en Lotto-commissie). Nadat de heren Pil, Lambregts, Van Eijden, Caransa, Harmsen en Van der Wal enige opmerkingen betreffende dit punt hebben gemaakt, vraagt de heer Klok om voorstellen tot benoeming tot werkend lid zoveel mogelijk te combineren, zodat niet praktisch bij elke ver gadering een dergelijk punt op de Agenda voorkomt. Het voorstel van het bestuur wordt hierna met algemene stemmen aangenomen. 5« Bestuursmededelingen en wat verder ter tafel komt. Voorzitter Harmsen zegt -zoals u reeds bekend is- gaan ?;e zondag 10 juni naar Zuid-Amerika om daar 5 wedstrijden te spelen en wel 12 en 14 juni in Buenos Aires, 17 juni in Cordoba, 19 juni in Montevideo en op 21 juni in San Paulo. Het programma van de vriendschappelijke wedstrijden vóór en tij dens het seizoen 1979-1980 ziet er op het ogenblik als volgt uit; 5 en 5 aug. 1979 Tournooi in het Olympisch Stadion; 8 aug. 1979 Waarschijnlijk wedstrijd in Sint Truiden; 11 en 15 aug. 1979 In Engeland 2 wedstrijden, waarvan 1 tegen West Bromwich Albion; 51 aug. 2 sept. 1979 Bernabeu-tournooi in Madrid. Vóór het eind van het jaar komt Real Madrid bij ons spelen; 12 september 1979 Waarschijnlijk in Split een wedstrijd tegen Hajduk, ter gelegenheid van de opening van hun nieuwe stadion; 14 november 1979 Jubileumwedstrijd tegen Flamingo in Rio de Janeiro 16 - 25 december 1979 Vfaarschijnlijk 2 wedstrijden in Ivoorkust. Vragen gesteld door de heren Smit, Schoevaart en Potharst worden door de heren Harmsen en Boering beantwoord. Hierna ontspint zich een discussie omtrent het aantrekken van de contractspeler Karei Bonsink waaraan wordt deelgenomen door de heren Smit, Been, Westrik, Harmsen, Van Wijk, Van Eijden, Brand- steder, Boering, Pil, Potharst, Klok en Lambregts.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1979 | | pagina 77