- 36 - heeft gegeven aan een uitnodiging van Professor Yan Rens. De heer Jaspers heeft daarna weer met Jan Mulder gesproken en deze heeft toen "beloofd dat hij gehoor zal geven aan een volgende oproep. Voorzitter Harmsen zegt dat de aanwezigen in de pers wel gelezen zullen hebben, dat het bestuur rond is gekomen met Arnesen en Lerby en deze keer is het persbericht juist. Het bestuur is nog druk doende met de overige spelerscontracten, onder meer met Erkens, Everse en Schoenaker. Met Peter Boeve hebben we een voor-contract gesloten. We zijn ook bezig met het aantrekken van een nieuwe keeper. Hij hoopt dat de transferzaken in de komende weken met goed gevolg kunnen worden afgewerkt. Hierna wordt vrij uitvoerig gesproken over de kwestie Krol. Door de bestuursleden wordt de waarheid omtrent deze zaak en enige andere zaken uit de doeken gedaan. 6. Rondvraag. Vragen worden gesteld door de leden; Kamlag (pamflet F-side-Feyenoord-Ajax) Klok (voorcontract Boeve, verhouding bestuur/spelers/trainer Brom) Van der Zwaag (spelersruil met Vitesse, verhouding Brom/Haarms) Schoevaart (contractspelers Jong-Ajax, gesprek met de Gemeente); Fischer (late aanwezigheid van de bestuursleden in de laatste 2 ledenraadsvergaderingen, pluim inzake afsluiten contracten met Arnesen en Lerby); Kraan (electronisch scorebord); Neefjes (nieuwe keeper); Van der Y/al (nieuwe keeper en Bernabeu-tournooi) Vischschoonmaker (werking technische commissie); Potharst (contacten met andere Deense spelers). De gestelde vragen worden door de bestuursleden tot tevredenheid beantwoord. Voorzitter Harmsen deelt mede, dat het bestuur van plan is in de vacature van de heer Bouwens kandidaat te stellen Mr. N.J.Gianot- ten. Aangezien deze pas 2 jaar werkend lid is en reglementair een lid van de ledenraad ten minste 3 jaar werkend lid moet zijn, vraagt hij machtiging aan de ledenraad, conform het bepaalde in arti kel 22, lid 2, van de statuten, om van deze termijn te mogen af wijken. De heer Lambregts voegt hieraan toe, dat hij de heer Gianotten heeft leren kennen in de reglementscommissie en dat deze naar zijn mening een aanwinst voor de ledenraad zou zijn. De gevraagde machtiging wordt hierna met algemene stemmen ver leend. De sedretaris deelt mede, dat de reglementscommissie indertijd een brief de dato 7 maart 1979 van de heer M.J.W.Middendorp heeft ontvangen en dat met deze is afgesproken dat de inhoud ter sprake zou worden gebracht in een vergadering van de ledenraad. Hij wil deze belofte nu gestand doen door de brief voor te lezen. De inhoud betreft het statutair vastleggen van een dusdanige vorm van kandidaatstelling voor nieuwe leden van het dagelijks bestuur, waardoor dezen in de gelegenheid worden gesteld vóór hun officiële

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1979 | | pagina 73