- 34 - Het is al ruim half negen als voorzitter ïïarmsen de aanwezigen van harte welkom heet, in het hijzonder de ere-leden De Boer, Bruijne- steijn, De Jongh, Van Praag en Vunderink en zijn mede bestuursle den Boering en Van Eyden. Hij zegt dat deze vergadering kan worden beschouwd als een ver lengstuk van de vergadering van 19 maart jlHij biedt excuses aan dat de bestuursleden niet op tijd aanwezig waren en bedankt voor het getoonde geduld. Bericht van verhindering werd ontvangen van de heren Caransa (in het buitenland), P. van Deijck (ziek), Van Wijk (verjaardag doch ter) en van ere-lid Volkers (ziekte echtgenote). De heer Smit moest eerst naar een selectiewedstrijd, waardoor hij pas later ter vergadering kon komen, (kwam 10.30 uur). Een vergadering van de ledenraad heeft geldigheid indien ten min ste 18 leden aanwezig zijn. Aangezien de presentielijst is gete kend door 22 leden, kunnen dus rechtsgeldige besluiten worden ge nomen. Voorzitter Harmsen verklaart hierna de vergadering voor geopend. 2. Ingekomen stukken. De secretaris deelt mede, dat er geen ingekomen stukken zijn. 3. Notulen van de vergadering van 19 maart 1979° Voorzitter Harmsen deelt mede, dat op de bladzijden 1 en 8 een paar typefoutjes dienen te worden verbeterd. Hij stelt vervolgens de notulen bladzijde voor bladzijde aan de orde, waarbij blijkt dat niemand op- of aanmerkingen heeft. De notulen worden door hem vastgesteld, onder dankzegging aan de secretaris voor de goede samenstelling. 3a. Het bestuur stelt voor het ondersteunend lid, de heer J.H.Minderhoud, met ingang van 1 juli 1979 te benoemen tot j werkend lid. (is 25 jaar ondersteunend lid en maakt sinds j jaren deel uit van de clubavondcommissie). i De heer Hordijk merkt op dat hij hoopt dat de heer Minderhoud niet, als vele donateurs die tot werkend lid waren benoemd, binnenkort voor zijn functie als lid van de clubavondcommissie bedankt De heer Fischer vindt de opmerking van de heer Hordijk negatief en zou graag de namen van de door hem bedoelde leden willen ver nemen. De heer Hordijk antwoordt zoals bijvoorbeeld de heren Deegen, Meester enz. De heer Pil is van mening dat een ondersteunend lid tot werkend lid wordt benoemd als waardering voor hetgeen deze in het ver leden voor de vereniging heeft gedaan en niet voor hetgeen het lid misschien in de toekomst voor de vereniging gaat doen. Het voorstel van het bestuur wordt hierna met algemene stemmen aangenomen. 4. Vaststelling van de contributies, bijdrage, entreegeld enz. voor het verenigingsjaar 1 juli 1979 tot en met 30 juni 1980. Het voorstel van het bestuur luidde?

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1979 | | pagina 69