- 33 - Nadat voorzitter Harmsen de heer Gianotten heeft bedankt voor de gehouden inleiding deelt hij mede, dat hij nu artikel voor artikel aan de orde zal stellen met de eventueel door de leden ingediende amendementen. Elk artikel dient met ten minste 2/3 van de uitge brachte geldige stemmen te worden goedgekeurd. Het leek mij niet nodig om u verslag te doen over de gevoerde discussies bij de behandeling van de concepten. Nadat de statuten door de notaris en de KNVB zijn goedgekeurd zul len de statuten en het huishoudelijk reglement in een boekwerkje worden opgenomen, dat aan alle leden zal worden toegezonden. Het slot verliep als volgt Na de vraag van voorzitter Harmsen of iedereen akkoord gaat met de gehele inhoud van de nieuwe statuten en het nieuwe huishoude lijk reglement, blijkt dat de aanwezige 22 leden daarmede akkoord gaan. Voorzitter Harmsen bedankt vervolgens de 3 leden van de regle mentscommissie voor het vele werk door hen verricht. PAUZE 5. Rondvraag. Na heropening van de vergadering door voorzitter Harmsen vraagt en krijgt de heer Fischer het woord. Deze zegt dat zijn voorstel misschien wat onverwachts komt, maar dat hij van mening is dat het verstandiger zou zijn om geen Rond vraag meer te houden. Ten eerste zijn de bestuursleden van ongeveer 10.00 uur reeds onafgebroken voor Ajax in de weer en ten tweede acht hij het be ter, gezien de rumoerige tijd die net achter ons ligt, dat ieder een eerst tot bezinning komt alvorens nu op- of aanmerkingen te maken of vragen te stellen. Naar zijn mening dient echter wel op korte termijn een nieuwe vergadering te worden gehouden, waarin alles dan rustig bespro ken kan worden. De aanwezige leden gaan unaniem met het voorstel van de heer Fischer akkoord. De heer Hordijk vraagt of zowel het bestuur als de hier aanwezige leden willen trachten vanaf heden de rust in de vereniging te be vorderen. Voorzitter Harmsen deelt hierop mede, dat de bestuursleden, de trainers en de spelers reeds besloten hebben voorlopig geen interviews te geven, behoudens commentaar op de gespeelde wed strijd. Na enige discussie wordt de datum van de volgende vergadering- vastgesteld op maandag 23 april 1979» aanvang 20.00 uur. 6. Sluiting. Voorzitter Harmsen sluit de vergadering en wenst iedereen voor straks een wel thuis. Vergadering, gehouden op 23 april 1979» 1. Opening.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1979 | | pagina 67