- 30 - 1 januari 1979» dus het eerste halfjaar. Nadat de leden enige tijd hebben gekregen om de cijfers te bestu deren vraagt de heer Brandsteder of iemand nog vragen heeft. De vragen die worden gesteld door de leden Fischer, Van Wijk, Kraan, Potharst, Schoevaart en Van der Wal worden tot tevredenheid door penningmeester Brandsteder beantwoord. 6. Rondvraag. Tijdens de rondvraag worden vragen gesteld door de leden; Schoevaart (blessure Krol en diens buitenlandse belangstelling); Potharst (spelen op zaterdagmiddag, dopingonderzoek KNVB); Fischer (souvenirshop ex-huisje fam. Lens, model-statuten KNVB); Middendorp (internationaal jeugdtournooi t.g.v. ons 80-jarig be staan) Van Wijk (besprekingen met Gemeente aangaande onderhoud stadion); Lambregts (C.A.O. voor contractspelers). 7. Sluiting. Voorzitter Harmsen bedankt de heer Gianotten voor zijn komst. Hij betreurt dat zijn komst eigenlijk tevergeefs is geweest, maar dat hij hoopt dat maandag 19 maart a.s. weer op hem kan worden gere kend. De heer Gianotten zegt dat hij deze datum reeds in zijn agenda heeft genoteerd. Voorzitter Harmsen sluit omstreeks half tien de vergadering na de aanwezigen te hebben bedankt voor hun komst en hun een wel thuis te hebben toegewenst. Vergadering, gehouden op 19 maart 1979» 1. Opening. Omstreeks half negen heet voorzitter Harmsen de aanwezigen van harte welkom, in het bijzonder de ere-leden De Boer, Bruijnesteijn, De Jongh, Volkers en Vunderink, zijn collega-bestuursleden Boering en Van Eijden, alsmede de heer Gianotten, die aanwezig is omdat hij deel uitmaakt van de reglementscommissie. Hij deelt mede, dat bericht van verhindering werd ontvangen van de leden Van Dijk (werkzaamheden), Timman (ziek) en Vischschoon- maker (ziek). Ere-voorzitter Van Praag kan vanavond niet aanwezig zijn, omdat hij in Rotterdam een regionale vergadering van de sec tie betaald voetbal moet voorzitten. Volgens artikel 52 van het huishoudelijk reglement moeten ten min ste 21 leden de presentielijst hebben getekend om voorgestelde wij zigingen in de statuten te kunnen behandelen. Aanwezig zijn 25 le den, zodat rechtsgeldige besluiten kunnen worden genomen. Vervolgens deelt hij mede, dat ons lid J. van Eisden op 6 maart jl. en ons oud-lid W.H.Meijer op 13 maart jl. zijn overleden. Te hunner nagedachtenis verzoekt hij enige ogenblikken stilte. In verband met het rumoer in en om de vereniging gedurende de laat ste tijd, neemt hij aan dat er leden zijn die daarover willen spreken. Hoewel op de agenda geen punt rondvraag voorkomt stelt hij voor de volgende wijziging in de Agenda aan te brengen; 5. Rondvraag, 6. Sluiting. Hierna verklaart hij de vergadering voor geopend.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1979 | | pagina 61