- 29 - De heer Lamhregts deelt mede, dat een drietal leden hun bemer kingen schriftelijk ter kennis hebben gebracht van de Reglements commissie. Vooral de heer Klok heeft er veel werk van gemaakt, door een fotocopie te maken van de concepten en zijn bemerkingen te vermelden op de blanco bladzijden. Hij stelt voor om de afspraak te maken, dat ieder lid dat op- of aanmerkingen heeft op de concepten, deze schriftelijk dient in te leveren bij de Reglementscommissie, omdat dit zijns inziens wel tot een tijdsbesparing zal leiden in de volgende vergadering. Voorzitter Harmsen vraagt of iedereen met het voorstel van de heer Lambregts, dat in de volgende vergadering alleen de schrif telijk gemaakte opmerkingen zullen worden besproken, akkoord gaat. Niemand van de aanwezigen heeft daartegen bezwaar. De secretaris zegt, dat in die vergadering in ieder geval elk ar tikel met ten minste een 2/3 meerderheid dient te worden goedge keurd. Bovendien dient aan het slot van de behandeling van het concept van de statuten en van het huishoudelijk reglement de ge hele inhoud met een meerderheid van ten minste 2/3 meerderheid te worden goedgekeurd. Een en ander is nodig omdat te zijner tijd een uittreksel uit de notulen moet worden overgelegd aan de nota ris en de KNVB. De heer Gianotten beaamt dat dit een juiste formulering is. Voorzitter Harmsen zegt dat hij nu meteen de datum van de volgen de vergadering wil vaststellen. Na een korte discussie wordt besloten dat de vergadering zal wor den gehouden op maandag 19 maart a.s., aanvang 20.00 uur. Voorzitter Harmsen spreekt de verwachting uit, dat dan ten minste 21 leden aanwezig zullen zijn. 5. Bestuursmededelingen en wat verder ter tafel komt. Voorzitter Harmsen deelt mede, dat voldoende bekend is, dat de barre weersomstandigheden voor een probleem hebben gezorgd ten aanzien van de afwerking van het competitieprogramma. Hij denkt dat er niet eerder kan worden gespeeld dan half maart. Via de pers heeft u reeds kunnen vernemen, dat de UEFA geen toe stemming heeft verleend voor de organisatie van het Bernabeu- tournooi. Real Madrid heeft laten weten, dat ze op de kortst mo gelijke termijn met een alternatief voorstel zal komen. De heer Brandsteder deelt mede, dat hij van de makelaar die de trip naar Brazilië organiseert, heeft vernomen dat het waarschijn lijk wel mogelijk zal zijn de reis 14 dagen te verschuiven. De daardoor eventueel ontstane problemen met de vacantieplannen van de spelers dienen dan wel te worden opgelost. De heer Brandsteder deelt vervolgens mede, dat de financiële cij fers tot op heden zijns inziens niet slecht zijn en dat hij hoopt ze te kunnen handhaven. De 2 laatste competitiewedstrijden voor de winterstop hebben ons op miraculeuze wijze 4 punten opgeleverd. Hij is geneigd om te zeggen, dat God met de sterken is. Hij zal financiële gegevens verstrekken per 31 december 1978, want nadien zijn er alleen maar uitgaven geweest. Hij deelt hierna een overzicht uit betreffende het financiële resultaat van 1 juli 1978

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1979 | | pagina 59