- 27 - De heer Kraan (afwikkeling zaak Jan Mulder) De heer Van Wijk (nieuwjaarsreceptie)5 De heer Middendorp (iets schort aan de door ons gemaakte reclame); De Heer Timman (standpunt bestuur inzake shirtreclame); De heer Lambregts (waarom is het bestuur tegen het maken van shirt reclame door ons zelf); De heer Been (johan Zuidema)5 De heer Boerkoel souvenirshop in het ex-huisje van de familie Lens) De heer Petersen (bekijken van een tegenstander) De heer Van Deijck (talent in de juniores A.); De heer Volkers (interview van de heer Stoop); De heer Lambregts (aanhalen van persartikelen). De gestelde vragen werden door diverse bestuursleden beantwoord. 7. Sluiting. Voorzitter Harmsen sluit omstreeks elf uur de vergadering met een wel thuis. Vergadering, gehouden op 22 februari 1979» 1. Opening. Voorzitter Harmsen heet de aanwezigen om ruim acht uur welkom, in het bijzonder de ere-leden Bruijnesteijn en Vunderink, alsmede de heer Gianotten, die ter vergadering aanwezig is omdat hij deel uitmaakt van de Reglementscommissie Hij deelt mede, dat de enigszins late komst van de bestuursleden het gevolg is van een hedenmiddag gehouden belangrijke bespreking, die uitliep. De volgende 9 leden hebben om diverse redenen, hetzij schriftelijk of telefonisch bericht van verhindering gegeven, te weten; Boerkoel, Caransa, Van Dijk, Kamlag, Klok, Pil, Timman, Vischschoon- maker en Van der Zwaag, terwijl de heer Bouwens tussentijds heeft bedankt als lid van de ledenraad. Hierdoor was om half acht noch om acht uur het in artikel 52 van het huishoudelijk reglement voorgeschreven aantal van 21 leden aanwezig, om een voorgestelde wijziging van de statuten en het huishoudelijk reglement te mogen behandelen. Tengevolge hiervan zal derhalve punt 4 van de Agenda niet kunnen worden behandeld. Hij vindt dit tegenover de 5 leden van de Reglementscommissie, die vele maandagavonden hebben besteed om de concepten op te stellen, toch wel een beetje beschamend. Het is een pijnlijke zaak dat voor de behandeling van een dergelijke belangrijke zaak door de leden van de ledenraad zo weinig belangstelling wordt getoond. Tot slot deelt hij nog mede, dat de ere-leden De Boer, De Jongh, Van Praag en Volkers eveneens bericht van verhindering hebben ge zonden. Hierna verklaart hij de vergadering voor geopend. 2. Ingekomen stukken. De secretaris deelt mede, dat hij de brieven die betrekking heb ben op bericht van verhindering niet zal voorlezen, maar wel de brief van de heer Bouwens waarin hij bedankt als lid van de leden raad. Na voorlezing zegt de heer Middendorp, dat hij de inhoud van de

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1979 | | pagina 55