- 26 - Nadat de heer Timman heeft geconcludeerd dat nu iedereen juist en zuiver is geïnformeerd en de heer Boering nog vertelt dat in prin cipe reeds het "besluit is genomen dat de heer Fischer en hij "begin januari 1979 de nodige "besprekingen zullen gaan houden, geeft de ledenraad met algemene stemmen haar fiat aangaande de gevraagde machtiging door het "bestuur. De heer Brandsteder laat aan de aanwezigen een fotokopie uitrei ken van het financieel overzicht over de periode 1 juli - 1 okto ber 1978. Nadat de leden de gelegenheid hebben gehad voor een korte bestu dering van de cijfers volgt er een discussie met vragen en opmer kingen van de heren Potharst, Neefjes en Kamlag, die worden be antwoord door penningmeester Brandsteder en voorzitter Harmsen. Als volgend onderwerp deelt voorzitter Harmsen mede, dat het be stuur als voorlopige data voor de te spelen wedstrijden in het tournooi van Real Madrid zal opgeven, de dinsdagavonden vooraf gaande aan de woensdagen waarop Europacupwedstrijden zullen wor den gespeeld. Dit zijn 6 en 20 maart; 10 en 24 april; 8 en 15 mei 1979- Afge wacht moet worden of de andere deelnemers met deze data akkoord gaan. Het bestuur heeft het voornemen om voor de drie thuiswedstrijden passe-partouts uit te geven, waarvan de prijs nog moet worden vastgesteld. De heer Kamlag vraagt waar deze wedstrijden zullen worden ge speeld. Voorzitter Harmsen antwoordt dat ze in ons eigen stadion zullen worden gespeeld. Alle diploma's en kaarten toegang gevend bij competitiewedstrijden zijn ook bij de wedstrijden geldig. De heer Timman vraagt of iedere vereniging zijn eigen kosten gaat betalen. Voorzitter Harmsen antwoordt bevestigend. Nadat de heer Caransa nog vragen heeft gesteld over door Ajax -na afloop van het seizoen- te spelen wedstrijden in Brazilië en Argentinië en daarover zijn mening heeft gezegd (aan deze discus sie namen de heren Lambregts, Pil en Timman ook deel) en de spre kers beantwoord zijn door de heer Brandsteder komt een einde aan punt 5 6. Rondvraag. Bij de rondvraag wordt het woord gevoerd door de volgende leden. Het onderwerp dat door hun ter sprake werd gebracht is tussen haakjes achter hun naam vermeld. De heer Van der Wal (vergaderingen van de ledenraad in het ver volg op een donderdagavond. Naar aanleiding van deze vraag deelt voorzitter Harmsen mede, dat de volgende vergadering van de ledenraad zal worden gehouden op donderdagavond 22 februari 1979- De heer Van der Wal (brief aan de heer Bouwens); De heer Pil (persbericht); De heer Schoevaart (doorschuiving van A-juniores naar Jong-Ajax); De heer Neefjes (aantal contractspelers); De heer Schoevaart (bespreking met de Gemeente);

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1979 | | pagina 53