- 24 - dus ongewijzigd door hem worden vastgesteld, onder de opmerking dat de secretaris deze dus goed heeft samengesteld. 4. Verkiezing van een 1e en 2e plaatsvervangend voorzitter van de ledenraad. Deze functies werden hekleed door respectievelijk de heren Fischer en Neefjes. Beide heren werden hij acclamatie voor 1 jaar herbenoemd. 5. Bestuursmededelingen en wat verder ter tafel komt. Voorzitter Harmsen stelt eerst aan de orde het plan van het hestuur om de Technische Advies Commissie te wijzigen in een Technische Commissie. Voor een toelichting hierop geeft hij het woord aan de heer Fischer. Deze deelt mede, dat hij -tevens optredende als gemachtigde van de heren Potharst en Smit- uitvoerig over dit onderwerp met het he stuur heeft gesproken. Zowel de leden van het hestuur als de leden van de Technische Ad vies Commissie waren van mening dat doorgaan in de huidige vorm en werkwijze weinig zin had. De bedoeling is nu dat de Technische Commissie zich voornamelijk gaat bezig houden met het aantrekken van nieuwe c.q,. jonge spelers. Gedacht wordt om daarin te benoemen de heren P.Keizer, Pronk, Smit en hijzelf. Over een verdeling in twee subcommissies zou het be stuur zich nog beraden. Wanneer dit mocht doorgaan dan komt de commissaris algemene zaken in de subcommissie voor het betaald voetbal en de commissaris amateur voetbal in de subcommissie voor het jeugdvoetbal. Aan beide subcommissies zullen trainers worden toegevoegd. De opzet hiervan is om op deze wijze tot een snellere en slagvaar dige besluitvorming te komen bij het scouten. Tevens wordt hier door een betere communicatie bevorderd. Hij eindigt met de vraag; "Hoe denkt u over dit voorstel?" De heer Caransa vraagt of de 2 leden van de ledenraad wel voldoen de gewicht in de schaal kunnen leggen ten opzichte van de 2 niet- leden van de ledenraad. Persoonlijk vindt hij deze verhouding te zwak. Voorzitter Harmsen zegt dat de gedachte van het bestuur uitgaat naar de volgende samenstelling van de 2 subcommissies. a. subcommissie belast met de organisatie van de scouting voor het betaald voetbals Voorzitters de heer Boering; leden de heren Fischer en Pronk. b. subcommissie belast met de organisatie van de scouting voor het jeugdvoetbal; Voorzitters de heer Van Eijden; leden de heren Smit en Keizer. Ten minste 1x in de 2 maanden zullen de 2 subcommissies tezamen de scouting bespreken met de technische staf. De benoeming van de leden in de subcommissies van de Technische Commissie zal op dezelfde wijze geschieden als thans voor de Technische Advies Commissie. De heer Timman merkt op dat zijns inziens de Technische Commissie dus een veredelde scoutingscommissie wordt.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1979 | | pagina 49