- 16 - 10.000. Hij heeft rekening gehouden met het vervallen van de verma kelijkheidsbelasting o Nadat hij aan de aanwezigen een fotokopie van de begroting heeft doen uitreiken, leest hij deze voor. De heer Pil vraagt waarom de af te dragen kosten aan de KNVB niet zijn opgenomen. De heer Timman reageert hierop met te zeggen dat dit niet nodig is, omdat in de begroting van de competitiewedstrijden ad f. 1.750.000,- reeds is verdisconteerd de afdracht aan de KNVB en de te betalen omzetbelasting. De heer Van Dijk zegt via de TV te hebben gehoord dat de begroting is gebaseerd op een gemiddeld aantal toeschouwers van 18.000. De heer Brandsteler zegt dat dit dan niet juist was, maar dat dit vermoedelijk is ontstaan omdat op de gehouden persconferentie werd gevraagd of in de begroting rekening werd gehouden met de opbrengst van Europacupwedstrijd.en. Hij had geantwoord dat de begroting uit sluitend was gebaseerd op recettes uit competitiewedstrijden. Men vroeg toen hoeveel toeschouwers er gemiddeld moesten komen om tot een sluitende begroting te komen. Hij heeft toen geantwoord; 18.000. De Begroting wordt hierna met algemene stemmen ongewijzigd vastge steld, onder dankzegging aan de penningmeester en de financiële commissie 8. Verslag van de Technische Advies Oommissie. De heer Fischer zegt dat hij hierover zeer kort kan zijn, omdat de commissie niets heeft toe te voegen aan hetgeen de secretaris in zijn jaarverslag heeft vermeld omtrent de commissie. Hij wil het bestuur bedanken dat het altijd bereid is geweest, om hen op korte termijn uit te nodigen als er aan de bel werd getrok ken. De heer Potharst zegt het niet eens te zijn met de heer Fischer, want naar zijn mening is er te weinig contact geweest tussen het bestuur en de commissie en dat hij daarover is teleurgesteld. Voorzitter Van Praag zegt dat het bestuur contact met de commissie heeft opgenomen als dit nodig werd geacht en dat de heer Fischer reeds heeft gezegd, dat het bestuur altijd heeft voldaan aan een verzoek hunnerzijds voor een gesprek. De heer Fischer betreurt hetgeen de heer Potharst heeft gemeend te moeten zeggen. Op grond van het feit dat dit de laatste jaarverga dering onder leiding van de heer Van Praag is, vond hij het per soonlijk beter daarover niet verder uit te wijden. Een ernstige tekortkoming heeft de commissie inderdaad wel gevon den, dat het bestuur de commissieleden niet heeft uitgenodigd om officieel kennis te maken met de nieuwe trainer, de heer Brom. Voorzitter Van Praag wil hierop een kort antwoord geven. Vóórdat het bestuur enig contact had opgenomen met de heer Brom heeft hij persoonlijk gevraagd of de commissie akkoord kon gaan met eventuele aanstelling van de heer Brom als nieuwe trainer. Het antwoord luidde; "Voor 100^". De heer Timman vindt de gang van zaken niet juist. De Technische Advies Commissie dient reglementair verslag uit te brengen aan de

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1979 | | pagina 33