- 12 - Het jaartal achter de naam geeft het jaar van aftreden aan. Dit jaar zijn derhalve aan de beurt van aftreden de ledens J.Hordijk, C.C.Kamlag, N.Klok Jr., J.Neefjes Jr., P.H.Petersen, J.H.Potharst, C.A.v.d.Wal en H.v.d.Zwaag. Deze heren hebben zich allen herkiesbaar gesteld. Aangezien de heer J.A.Bouwens bij brief van 19 februari 1979 heeft medegedeeld, dat hij zich door uitbreiding van zijn verantwoorde lijkheden genoodzaakt zag het lidmaatschap van de ledenraad op te geven, moet in de komende Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering ook worden voorzien in deze vacature. Door het aftreden van de heer J. van Praag als voorzitter, die zich niet herkiesbaar had gesteld, werd bij enkele kandidaatstelling in de jaarvergadering van de ledenraad van 31 augustus 1978? de heer A.Harmsen tot voorzitter van de vereniging gekozen. Aangezien de voorzitter van de vereniging statutair tevens voorzit ter is van de ledenraad, werd per 30 augustus 1978 de heer J. van Praag in de ledenraad ook als voorzitter vervangen door de heer A.Harmsen. In artikel 25 van de statuten is bepaald dat in een verenigings jaar ten minste vier keer een vergadering van de ledenraad moet worden gehouden. In het afgelopen verenigingsjaar kwam de ledenraad 6 keer in ver gadering bijeen, zodat ruimschoots werd voldaan aan vorenstaande reglementaire bepaling. De vergaderingen werden gehouden ops 31 augustus 1978 s jaarvergadering; 12 december 1978 s gewone vergadering; 22 februari 1979 s gewone vergadering; 19 maart 1979 gewone vergadering; 23 april 1979 s gewone vergadering en op 7 juni 1979 gewone vergadering. Opdat u zich een oordeel kunt vormen omtrent de werkzaamheid van de ledenraad in het afgelopen verenigingsjaar volgen hieronder beknopte verslagen van deze vergaderingen. Jaarvergadering, gehouden op 31 augustus 1978. 1. Opening. Om kwart over acht heet voorzitter Van Praag de aanwezigen van harte welkom op deze laatste door hem te leiden jaarvergadering van de ledenraad. Allereerst vraagt en verkrijgt hij toestemming om de heer A.Harmsen, de toekomstige voorzitter, de vergadering vanaf het begin te laten bijwonen. Hij heet hem, alsmede de ere-leden De Boer, Bruijnesteijn, De Jongh, Volkers en Vunderink en zijn collega-bestuursleden Boering en Van Eijden eveneens van harte welkom. Hij deelt mede, dat de heer Neefjes door ziekte niet aanwezig kan zijn, maar hij hoopt dat deze spoedig weer hersteld zal zijn. Ook de laatste keer zal hij niet van zijn gewoonte afwijken om de opening zo kort mogelijk te houden. Zijn wens is dat het een pret tige vergadering zal worden, zodat deze laatste vergadering voor hem een aangename herinnering zal blijven.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1979 | | pagina 25