BESTUUR- De samenstelling van het "bestuur was op 1 juli 1978 als volgts Commissaris Algemene Zaken D.J.Boering. Commissaris Amateur Voetbal A.J. van Eijden. Aan de beurt van aftreden was de voorzitter, de heer J. van Praag, die zich niet herkiesbaar had gesteld. In de jaarvergadering van de ledenraad van 31 augustus 1978 werd bij enkele kandidaatstelling de heer A.Harmsen gekozen tot voorzit ter. Dit jaar zijn aan de beurt van aftreden de secretaris, de heer J.H.Westrik en de commissaris algemene zaken, de heer D.J.Boering. Beide heren stellen zich herkiesbaar. Het bestuur kwam in het afgelopen verenigingsjaar 31 maal in een officiële vergadering bijeen, waarvan nog 4 onder leiding stonden van oud-voorzitter, de heer J. van Praag. Zijn laatste bestuursver gadering had plaats op 29 augustus 1978. De 1e vergadering onder leiding van de nieuwe voorzitter, de heer A.Harmsen, werd gehouden op 5 september 1978. Als regel werden de bestuursvergaderingen op dinsdagavond, maar sommige werden op een andere dag gehouden en begonnen dan meestal reeds in de namiddag. Wanneer er op een dinsdagavond geen officiëli bestuursvergadering werd gehouden waren als regel de bestuursleden toch aanwezig voor het houden van besprekingen. Overigenswerd ook telefonisch contact met elkaar gehouden. Hieronder volgen enige besluiten, genomen in bestuursvergaderingen, In overleg met de heren Jaspers en Rolink besloot het bestuur in te stemmen met arbitrage van Professor Th.J.G. van Rens in de zaak Jan Mulder. Het bestuur ging er mede akkoord, dat de heer A.J. van Eijden zit ting nam in het bestuur van de Stichting Voorland. Van de Gemeente Amsterdam werd officieel bericht ontvangen dat de belasting op vermakelijkheden met ingang van 1 augustus 1978 werd opgeheven. Het bestuur besloot het contract met AKA-geluidsreclame tegen een hogere vergoeding te verlengen. Het bestuur in oude samenstelling had op 17 augustus 1978 een goed verlopen gesprek met de aanstaande nieuwe voorzitter, de heer A.Harmsen. Het afsluiten van reclame-contracten en de onderhandelingen met de U.O.S. over TV-uitzendingen zullen in eerste instantie worden be handeld door de penningmeester, de heer Brandsteder. Donderdag 7 december 1978 waren de bestuursleden, trainers en een groot aantal van de contractspelers aanwezig bij de opening van het nieuwe Sint Jozef Ziekenhuis te Heemskerk. Ter gelegenheid van het feit dat John Rolink 25 jaar geleden begon als sportarts werd hem namens Ajax een fototoestel aangeboden. Dagelijks bestuur

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1979 | | pagina 17