- 82 - RECLAME Na het aftreden van de Heer Van Praag als voorzitter werden de besprekingen betreffende het afsluiten van contracten voor het maken van reclame op ons veld en op ons complex, het toezicht hou den op reclamecontracten afgesloten door het Reclamebureau Holland en de heer Gosewehr, toevertrouwd aan penningmeester Brandsteder. Ook het afsluiten van contracten voor TV-uitzendingen werd in zijn handen gelegd. Uit zijn financieel verslag zult u wel vernemen wat deze activi teiten aan baten hebben opgeleverd. VERPACHTINGEN. Aangezien de heer Ferron te kennen heeft gegeven dat hij belang stelling had voor het afsluiten van een nieuw pachtcontract, zijn besprekingen hierover gaande. De heer C.C.Kamlag bleef pachter van de kantine in het Jeugdhome op het complex Voorland. De firma Oord en Belmer bleef pachter van de verhuur van zitkus sentjes op de overdekte tribune. Het bestuur is er nog met m geslaagd afdoende maatregelen te treffen tegen het euvel van het vroegtijdig neerleggen van de zitkussentjes. Het contract met de Reclamestudio AKA (te maken reclame via onze geluidsinstallatie) onderging alleen wijziging ten aanzien van het daarvoor te betalen bedrag. Een begin werd gemaakt met het afsluiten van contracten voor het maken van reclame via het electronisch scorebord, maar gezien de misère met dit bord, zal daarvan wel niet veel terecht zijn geko men. Ook betreffende de opbrengst van vorenstaande verpachtingen zult u wel uitsluitsel krijgen via het financieel verslag van de heer Brandsteder. VERZEKERINGEN. Aan de hand van het taxatierapport uitgebracht door het Makelaars kantoor J.Rappange, werd rekening houdend met de huidige bouwprij zen, de herbouwwaarde berekend op een bedrag groot f- 26.200.000,- Roerende zaken (meubilair, inventaris) 1.1 50.000,— Inhoud prijzenkasten (alleen risico brand) s 1.000.000, Ongetaxeerd; opruimingskosten na een schade op premier-risque basis s 600.000, Totaals 28.950.000,-- Jeugdhome Voorland 900.000, Ongedekte schadeverzekering 25van f. 28.950.000,-- zijnde f. 7.257.5OO,-- verhoogd met f. 6.250,als premier-risque bij braakschade Het bestuur zal nog een besluit nemen omtrent de hoogte van het te verzekeren bedrag ad f. 26.000.000,voor de Gebouwen en Op stallen, omdat dit bedrag te hoog voorkomt. Gedacht wordt aan f. 20.000.000,--. Overige verzekeringen; Pensioenverzekering voor de administrateur, de heer Holsheimer.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1979 | | pagina 165