- 79 - q.OO uur de 1e -in recordtijd- door hem geleide Jaarlijkse Alge mene Ledenvergadering. PERSONEEL Tijdens het afgelopen verenigingsjaar kwam in het administratieve personeel geen en in het terreinpersoneel 1 wijziging. Administratie s De heren G.M.Holsheimer, administrateur en algemene leiding; P.Hoefman, adjunct-administrateur en kassier en N.M.Steur. Op 1 augustus 1979 treedt hij ons in dienst de 18-jarige D.Trock, schilder van beroep, die ook bij ons in de juniores gaat spelen. Terreinpersoneel De heer P.C.Bosman voor niet agrarische werkzaamheden. Aan de heer D.Hoefman werd op zijn verzoek per 1 april 1979 ont slag verleend. Concierge-echtpaar; De heer en mevrouw J.C.Nielsen. De heer Nielsen werd per 1 decem ber 1978 gepensioneerd bij de Koninklijke Marine en kon daarna zijn volle aandacht besteden aan zijn werkzaamheden als concierge Het ere-lid, de heer W.F.C.Bruijnesteijn, verleende praktisch iedere middag en bij vacantie van anderen zonodig gehele dagen assistentie op de administratie, terwijl in de periode dat er extra drukte ontstond doordat de diploma's moeten worden ver zonden ook het lid van verdienste, de heer F.C.Molema, bereid was hierbij assistentie te verlenen. Namens het bestuur worden beide heren bijzonder hartelijk danic gezegd voor hun belangloze medewerking. De Dienst voor de Sport (voorheen genaamd C.I.L.O.) was bereid tijdelijk te voorzien in de ontstane vacature door het ontslag van de heer D.Hoefman. Het bestuur heeft met de heren van de Dienst voor de Sport reeds een bespreking gehad omtrent de wijze waarop definitief hierin zal worden voorzien. Het is jammer, maar dient toch door mij te worden vermeld, dat het bestuur in het afgelopen verenigingsjaar reden had om aan merkingen te maken op de heer Bosman en het concierge-echtpaar Volgens onze medische Dienst worden de voor de spelers bestemde ruimten, zoals kleedkamer, bad enz. niet voldoende schoon gehou den, waardoor exceem bij de spelers optreedt. Het bestuur blijft attent op betere werkprestatie van vorenge noemden. Een woord van lof voor het administratieve personeel is hier zeer zeker op zijn plaats. TRAINERS. MF.DTSCHE STAF. FYSIOTHERAPEUT, MASSEUR EN E.H.B.O. Op 1 juli 1978 waren bij ons in dienst: C.Brom Trainer-coach; B.Haarms Assistent van de heer C.Brom; L.Beenhakker Trainer van Jong-Ajax en de juniores A 1 en te vens coördinator van de gehele jeugdtraining;

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1979 | | pagina 159