- 78 - De heer Brandsteder antwoordt dat deze zijn Begrepen onder het hoofd Liquide middelen. Aangezien niemand anders vragen heeft, Bedankt de voorzitter de penningmeester voor zijn verslag. Applaus. 7. Mededeling van de Financiële Commissie. De heer Van Wijk deelt mede, dat de financiële commissie in de jaarvergadering van de ledenraad van 51 augustus jl. ra^0T heeft uitgebrachtIn dit rapport heeft de commissie de raad geadviseerd de penningmeester -en de overige leden van he Bestuur décharge te ïerlenen voor het gevoerde financiële Beleid. De ledenraad stemde in met het gegeven advies, waardoor de voor gestelde décharge een feit werd. 8. Rondvraag. De volgende leden voerden tijdens de Rondvraag het woord. Ket onderwerp van hun vraag is tussen haakjes aohter hun naam ver- meld. Van Minden (electronisch scorebord is een sof); De heer Hordijk heeft geen vraag, maar hij wil even peggen dat naar zijn mening in het verleden meer aandacht is Besteed aan de iaarverslasen van de secretaris en de penningmeester. Hem is Bekend wat een werk Jan Westrik en Ton Brandsteder ^en hebben gehad om deze verslagen te maken en dat hij ^arop nog wel even de aandacht wil vestigen en hun wil Bedanken voor hun verslagen. Applaus. 8. Sluiting. Voorzitter Harmsen Bedankt de aanwezige dame en heren voor hun aanwezigheid. Aan de ene kant gelooft hij aan een moeilijke tijd, als hij denkt aan het resultaat van de wedstrijd van gisteravon (Atletico-BilBao-Ajax 2-0). Hij is van mening dat men een Beleid niet na 1 jaar moet Beoordelen, maar na 2 of 3 jaar. Het is erg Belangrijk, dat we er alles aan doen om er voor te zorgen dat we in de toekomst meer uit onze eigen jeugd kunnen putten, zodat we geen vreemdelingenlegioen krijgen. Zowel de vriendschappelijke- als de competitiewedstrijden zijn tot dusverre succesvol verlopen en we zijn een heel eind op de goede weg. We hebben een jong en goed team in het veld staan. De vedetten zijn Bijna allemaal weg en de spelers dienen te weten dat ze hard moeten werken om geld te verdienen. Het C-team heeft met 6 punten uit 3 wedstrijden ook weer de goe de lijn te pakken. Hij vraagt de aanwezigen om niet alles te geloven wat in de pers omtrent Ajax wordt gepubliceerd. Het Bestuur doet Beslist geen kromme zaken. Hij doet een Beroep op de commissieleden, elftal leiders en trainers om voor een goede communicatie te zorgen en dat men niet moet trachten elkaar de loef af te steken. Dan wordt Ajax 100 jaar. De Koninklijke H.F.C. Bestaat Binnenkort ook 100 jaar en waarom wij dan niet te zijner tijd. We dienen allemaal de handen in elkaar te slaan om goede resul taten te bereiken. Gebeurt dit, dan gelooft hij in Ajax. Hij wenst de aanwezigen voor straks een wel thuis en sluit om

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1979 | | pagina 157