- 77 - 3. Notulen van de Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering van 8 sep tember 1977. Zijn gepubliceerd in het Ajax-Nieuws nr. 3 van september/oktober 1977* Voorzitter Harmsen vraagt of iemand het nodig acht dat de notulen nog worden voorgelezen. Nadat is gebleken dat niemand dat wenst, worden de notulen door de voorzitter ongewijzigd vastgesteld, onder dankzegging aan de se cretaris voor de samenstelling. 4. Verkiezing 8 leden van de ledenraad. Aftredend zijn de 8 leden A.Boerkoel, J.A.Bouwens, M.Caransa, G.Fischer, M.J.W.Middendorp, H. J.Yf.PilH.A.Smit en Drs. L.M. van Wijk. De 8 heren stellen zich herkiesbaar. Voorzitter Harmsen zegt dat hij aanneemt -nu er geen andere kan didaten zijn gesteld- dat akkoord wordt gegaan met herbenoeming- bij acclamatie van de afgetreden 8 leden. De vergadering geeft door applaus te kennen, dat met dit voorstel wordt ingestemd. 5. Jaarverslag van de secretaris over het verenigingsjaar 1977— 1978, waarin is opgenomen een verslag over de werkzaamheid van de ledenraad. Voorzitter Harmsen zegt dat nu het langzamerhand beroemd geworden jaarverslag van de secretaris aan de beurt is, waarvan een uitge breid uittreksel is gepubliceerd in het deze week uitgekomen Ajax-Nieuws. Hij vraagt of iemand nog opmerkingen heeft over het verslag. De heer W.Wassenaar merkt op dat de secretaris hem heeft vermeld bij de overledenen, maar dat men kan zien dat hij nog leeft. Waarschijnlijk is een vergissing gemaakt met de voorletters, want zijn vader met de voorletters J.P. is overleden. De secretaris zegt dat hij van de Administratie een opgave ont vangt van de in het verenigingsjaar overleden leden. Hij zal la ten nagaan of misschien de verkeerde ledenkaart is gelicht. 6. Jaarverslag van de penningmeester over het boekjaar 1977-1978. Voorzitter Harmsen geeft hiervoor het woord aan penningmeester A.Brandsteder. Deze zegt, alvorens aan de voorlezing van zijn verslag te begin nen, dat de Balans per 30 juni 1978 en de Rekening van Baten en Lasten over het boekjaar 1977-1978 zijn gepubliceerd in het Ajax- Nieuws De heer Van der Zwaag vraagt bij interruptie of de heer Perron en zijn personeel de zaal niet dienen te verlaten. Voorzitter Harmsen antwoordt, dat hij dit, gezien de publicatie in het Ajax-Nieuws, op het ogenblik nog niet nodig vindt. Mocht ech ter naar aanleiding van gestelde vragen dieper op financiële zaken worden ingegaan, dan zal het wel gebeuren. De heer Brandsteler leest hierna zijn verslag voor, waarna de voor zitter vraagt of iemand nog vragen heeft. De heer Schalm zegt dat er opbrengst was uit beleggingen, maar dat op de Balans "Beleggingen" niet voorkomt.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1979 | | pagina 155