- 76 - H.A.Smit in de jaarvergadering van de ledenraad tot lid van ver dienste werd benoemd. Hij zal nu overgaan tot de huldiging van de kampxoenselftaliën. Ajax 5, leider de heer H.v.d.Zwaag. Hij zegt dat dit elftal net als in het seizoen 1976-1977 wederom, dus voor de 2e achtereenvolgende keer, kampioen is geworden van de reserve 1e klasse van de KNVB. Het elftal werd in Zeist eveneens voor de 2e maal 2e, deze keer met 1 punt achterstand op Panningen 2. Hij wenst de heer Van der Zwaag nog veel succes met zijn elftal. Juniores A 1leider de heer A.Boerkoel Voorzitter Harmsen feliciteert de heer Boerkoel met het behaalde kampioenschap van de regionale jeugd in District West I na een e- slissingswedstrijd tegen Haarlem. Jammer is dat het succes van ver leden jaar niet geheel kon worden gecontinueerd, omdat xn de strijd om het kampioenschap van Nederland deze keer met de 2e plaats ge noegen genomen moest worden met 1 punt achterstand op N.E.C. Juniores B 1, leider de heer A.R.Been. Hij feliciteert de heer Been met het behaalde ongeslagen kampioen schap met slechts 1 gelijk spel. Juniores C 1, leider de heer C.G.Harms. De voorzitter zegt dat hij meent begrepen te hebben dat het be haalde succes mede het gevolg is geweest van de hechte samenwer king met de trainer, de heer C.Groot. Hij hoopt dat de heer Harms ook in het lopende seizoen weer veel aandacht zal besteden aan de jeugd, want dan kan in de toekomst misschien geput worden uit onze eigen jeugd. Juniores C 3, leider de heer W.M. de Geest. De voorzitter zegt dat hij heeft gehoord dat ons laagste juniores- elftal het veelal heeft moeten opnemen tegen wat oudere en grotere spelers, maar dat dit geen beletsel is geweest om het kampioenschap te behalen. Hij feliciteert de heer De Geest met het behaalde suc ces Pupillen A 1, leider de heer J.A. van Eijden. Aangezien de heer Van Eijden niet ter vergadering aanwezig kon zijn, komt in zijn plaats de heer Bijvank. De voorzitter zegt, dat het voor het eerst was dat dit elftal, niet geplaagd door tournooi-verplichtingen, de wedstrijden om het kampioenschap van Amsterdam heeft kunnen uitspelen met het gevolg dat het kampioenschap van Amsterdam werd behaald, waarmede hij de heer Bijvank van harte feliciteert. Na zijn toespraakjes tot de leiders overhandigde voorzitter Harmsen hun een Ajax-kampioenswimpel met het verzoek alle betrok ken spelers ook een exemplaar te willen geven. 2. Ingekomen stukken. De secretaris deelt mede, dat de ingekomen stukken afkomstig van de leden Caransa., Van Dijk, C.A. en J.A. van Eijden, Fischer, Van Genderen, Lambregts, Petersen, H.A.Smit, C.W.F., H.G.A. en K.G.A.Timman alle betrekking hebben op bericht van verhindering.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1979 | | pagina 153