- 75 - VERGADERINGEN. In het afgelopen verenigingsjaar werd -behalve de 6 vergaderingen van de ledenraad, waarvan door mij onder het hoofdstuk "Ledenraad" reeds uittreksels zijn opgenomen- alleen nog de Jaarlijkse Alge mene Ledenvergadering gehouden. Hieronder volgt een verslag van deze vergadering. Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering, gehouden op 14 september 1978. 1. Opening en huldiging van de kampioenselftallen. Voorzitter Harmsen heet om kwart over acht de aanwezige dame, ere leden, leden van verdienste, werkende- en ondersteunende leden van harte welkom. Hij deelt mede, dat de presentielijst door meer dan 30 stemgerech tigde leden is getekend, zodat zonodig rechtsgeldige hesluiten kunnen worden genomen. De opkomst is geringer dan verleden jaar, toen 73 leden, nu 55 stemgerechtigde leden en 15 ondersteunende leden. Hij zal nu eerst enige zakelijke mededelingen doen en wel dat in de kortgeleden gehouden jaarvergadering van de ledenraad Jaap van Praag is afgetreden als voorzitter. Hoewel tijdens de receptie op 29 september a.s. er alle gelegenheid zal zijn om afscheid van hem te nemen, vindt hij dat daar ook nu even bij stil moet worden gestaan. Het is zijn eer te na om het beleid van Van Praag te continueren, maar hij zal dit niet doen op dezelfde wijze als Van Praag, want dat wil hij niet en hij zou het bovendien niet kunnen, want dan zou hij eerst zijn karakter moeten veranderen. Hij zal het ook niet alleen doen, maar met zijn medebestuursleden en de leden raad. In de jaarvergadering van de ledenraad werden de ondersteunende leden Bormann, Lindeman en Stodel benoemd tot werkend lid, waar mede hij de heren feliciteert en hun hartelijk welkom heet bij de werkende leden. De heer L. van Wijk werd voor 3 jaar herkozen als lid van de fi nanciële commissie. In de redactie commissie werden vader en zoon Middendorp voor 1 jaar herkozen en de heer Boering voor een half of een heel jaar. Voorzitter Harmsen zegt dat dit is gebeurd om hemzelf de gelegenheid te geven zich eerst in andere zaken in te werken. (Noot: Reglementair kan een verkiezing van een half jaar niet.) Voorzitter Harmsen zal nu de leden herdenken, die ons in het af gelopen jaar door de dood zijn ontvallen. Het zijn: Y/erkende leden J.L.Aarsen, J.H.F.Bartelsman, C.Deegen, C.H.Geudeker, A.J.F.HeinhuisK.F.E. Hol man, F.Louwaard, H.F.Twelker Sr., W.J.v.d. Velden en M.Wijting. Ondersteunende leden G.C.Bussink, C.Selier, G.J.Jurgens, A. de Leon, S.Loonstein, SJ.Th.Pardoen, P.J.Spruitenburg, A.J.C.Tiel, H.F.Vollers en W.Wassenaar. Nadat vorenstaande leden met enige ogenblikken stilte staande zijn herdacht, verklaart hij de vergadering voor geopend. Hij deelt nog even mede, dat hij vergeten is te memoreren dat de heer

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1979 | | pagina 151