- 73 - In het verenigingsjaar 1977-1978 kwam het clubnieuws eveneens 10 maal uit; 154 bladzijden tekst bevattende. In aanmerking ne mende een verlengde winterstop van 14 januari tot 11 maart 1979 met als gevolg dat het clubnieuws van februari 1979 slechts 8 bladzijden telde, blijkt dat in het verenigingsjaar 1978-1979 toch 18 bladzijden meer tekst werd geproduceerd, wat zeker een prestatie mag worden genoemd. Persoonlijk had ik na de behaalde successen van KÏTVB-beker en het kampioenschap van Nederland wel een beetje op een extra kam pioensnummer gerekend, maar misschien worden de gegevens door de commissie opgespaard voor een extra nummer in het volgende jaar ter gelegenheid van ons 80-jarig bestaan. De vaste rubrieken waren: Kroniek - M.J.W.Middendorp, Van de voorzitter - J. van Praag, alleen nog in no. 1, Presidentieel - A.Harmsen, Seniores-over- zicht - W.W.Heisterkamp en W.F.Schoevaart, Verslagen Jong-Ajax - A.Kraan en een enkele maal door W.F.Schoevaart als rempla9snt, Jeugdrubriek - H.Bijvank Jr., bijgestaan door diverse jeugdspe lers, Pupillen-overzicht - H.Bijvank Jr., Diverse artikelen en Interviews - M.Middendorp, Jaarverslag en notulen - J.H.Westrxk. Het redactielid, de heer M.Middendorp, ging in het afgelopen ver enigingsjaar verder met zijn lezenswaardige interviews; deze keer waren zijn slachtoffers de heren: J. van Praag, L.Been- hakker, G.HolsheimerA.Harmsen en M.Vischschoonmaker In ons programmaboekje, dat bij onze thuiswedstrijden wordt uit gegeven verzorgde hij ook altijd een artikel. De opmaak en druk van ons clubnieuws, alsmede de omslag van dit jaarverslag, zijn vanzelfsprekend wederom verzorgd door Drukkerij "Grafica" onder leiding van de heer W. van Steenbergen, waarvoor namens het bestuur woorden van dank voor de zorg die altijd wordt besteed aan ons Ajax-ïïieuws. De advertentie-exploitatie was wederom in handen van het bureau Sportreclame van de heer Gosewehr. In het afgelopen verenigingsjaar verscheen weer het boekje, be vattende de geschiedenis van Ajax, in de Engelse taal. De tekst was zoals gewoonlijk van de hand van de heren M. en M.J.W.Midden dorp en het was gedrukt door drukkerij "Grafica". Zoals ieder jaar maakt het boekje een zeer verzorgde indruk. Bij onze wedstrijden in het buitenland heeft het boekje grote af trek. Het plan van onze Hoofdredacteur, de heer M.J.W.Middendorp, om op de voorzijde van de omslag een luchtfoto van ons stadion op te nemen, kon tot op heden tot mijn spijt nog niet worden verwe zenlijkt Tot slot in dit stukje over ons clubblad rest mij de leden van de Redactie-commissie met hun vaste medewerkers namens het be stuur hartelijk dank te zeggen voor alle tijd en moeite die door hun is besteed om ons clubnieuws, met ook nog fraaie foto's, in het voorste gelid te doen staan in vergelijking met clubbladen van andere verenigingen.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1979 | | pagina 147