- 71 - Met sportieve medewerking van de heer Koopman ging de 1e prijs naar de heer Hoopman, die bestond uit 4 autobanden, beschikbaar gesteld door de firma Jan van den Broek. Het sluitstuk van de dag had plaats in het Mariott Hotel. Prach tige gedekte tafels met voor iedere dame een mooi vaasje met orchi deeën van de heer Koek. Sfeervolle muziek van het trio Bert Hermarij en natuurlijk het tra ditionele optreden van onze Tante Leen. Allen die deze visdag mogelijk hebben gemaakt hartelijk bedankt. De eerste 6 winnaarss H.Hoopman-24» E.Bormann-22P.Keizer-21 J.Bouwmeester-19, F.Jansen-19 en P. van Deijck eveneens 19 visjes. Vrijdagavond 5 december 1978 werd een clubavond met dames gehouden Tot veler verrassing werd deze avond bezocht door Sint Nicolaas, die liet merken goed op de hoogte te zijn van hetgeen in Ajax voor viel De jaarlijkse Kienavond werd gehouden op 21 december 1978 eïl nieuwigheid kwam de "Kerstman" aan alle dames een cadeautje uit- röiköii Het werd traditiegetrouw een gezellige geslaagde avond, mede door de gulle gaven van vele Ajacieden, waarvoor de heer Van Mourik hun hartelijk dank bracht. Op 17 februari 1979 was door de "Vrienden van Ajax" voor de 6e keer een Carnavalsavond georganiseerd. Twee orkesten -25 musici- en diverse attracties met o.a. "de Viltjes" en Alexander Curley. Haar mijn mening is het niet juist dat op dezelfde avond door de Ontspanningscommissie Ajax-jeugd in het jeugdhome op Voorland ook een Carnavalsavond werd gevierd. De heren initiatiefnemers van deze avonden moeten maar eens de "koppen" bij elkaar steken, om te trachten tot een gezamenlijke avond te komen of ten minste er voor te zorgen, dat er niet 2 Carnavalsfeesten op dezelfde avond worden gehouden. Op vrijdag 15 april 1979 werd door de Clubavondcommissie een zo genaamde eierenavond gehouden, waar ook de dames bij aanwezig wa ren. Zonder overdrijving kan worden gezegd, dat de prijzentaiel een geweldige indruk maakte. Niemand ging met lege handen naar huis, want iedereen kreeg een leuk paasmandje met eieren, die beschik baar waren gesteld door de heren Heemskerk uit Noordwijkerhout De bestuursleden Harmsen, Boering en ondergetekende gaven met hun dames acte de presence. Vrijdagavond 1 juni 1979 werd de officiële sluitingsavond in aan wezigheid van de dames gehouden. Aangezien ik toen reeds naar Bergen was vertrokken kan ik u daarover niets mededelen. In de vergadering van de ledenraad van 25 april 1979 werd op voorstel van het bestuur de heer J.H.Minderhoud met ingang van 1 juli 1979 met algemene stemmen benoemd tot werkend lid vanwege zijn verdienste als jarenlang lid van de clubavondcommissie. Namens het bestuur worden de commissieleden hartelijk dank gezegd voor hun inzet om de band tussen de Ajacieden niet alleen te la ten bestaan 's zondags op de tribune, maar ook op de door hun ge organiseerde avonden. Het is te betreuren dat op de vaste club avond, de vrijdagavond, zo weinig bestuurs- en commissieleden aan wezig zijn en ook de jongere leden zich niet laten zien.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1979 | | pagina 143