- 70 - omdat de heren "bereid waren hun functie te blijven vervullen en het bestuur, gezien de wijze waarop de heren hun taak vervullen, geen aanleiding had wijziging in de commissie aan te brengen. De heren brachten ook geen wijziging in hun tot dusverre gevolgde werkwijze, zodat zij wederom elke vrijdagavond in de bestuurska mer aanwezig waren voor het in ontvangst nemen van de formulieren en het zegelen van de formulieren. Alvorens de heren de formulieren kunnen wegbrengen naar de KNVB, afdeling Amsterdam, dienen eerst nog verschillende administra tieve handelingen te worden verricht. Uit het verslag van de penningmeester zult u wel vernemen hoe groot de opbrengst voor de Ajax-kas was dankzij hun activiteiten, hetgeen volgens mij zeker een niet te versmaden bedrag zal blij ken te zijn. In de vergadering van de ledenraad van 7 juni 1979 werd de heer J.Slauerhof, op voorstel van het bestuur, met ingang van 1 juli 1979, met algemene stemmen benoemd tot werkend lid. Mijns inziens was deze benoeming zeer zeker verdiend. Namens het bestuur worden de heren van harte dank gebracht voor hun inzet om het voor Ajax bestemde bedrag zo hoog mogelijk te doen zijn. CLUBAVOND - COMMISSIE. In de samenstelling van deze commissie kwam geen wijziging, zodat ze op 1 juli 1978 wederom bestond uit de heren; K.W. van Mourik, voorzitter; M.Lindeman; J.Minderhoud en C.A.Welling. De commissie had besloten de jaarlijkse visdag te houden in het Noord-Hollandse dorpje Langereis. De heer K.W. van Mourik schreef in het clubnieuws van november 1978 betreffende deze visdag onder meer het volgende. De eerste aanleg was in het Restaurant Amazone in Opmeer, waar de koffie met krentenbrood werd genuttigd en men de gelegenheid kreeg om het aantal vissen, dat zou worden gevangen, te raden. Het weer was koud en winderig. Piet van Deijck wilde kennelijk zijn absentie van vorig jaar inhalen, want in de 1e ronde liet hij 12 gevangen vissen noteren, hetgeen voldoende was om hem de leiding te bezorgen, maar later bleek dat hij die niet kon vast houden, want hij eindigde op de 6e plaats met 19 stuks. Voor de 1e prijs werd het een spannende strijd tussen de heren H.Hoopman, E.Bormann en P.Keizer. De heer Hoopman, de oude routi nier, slaagde er in om zegevierend uit de strijd te komen. De grootste baars (18 cm.) werd gevangen door de heer L.v.d.Meij, die ook kans zag de grootste vis, een brasem van 48 cm. op de wal te brengen. Een prestatie die vermelding waard is. In totaal werden er vijf visronden gehengeld, waarin 484 visjes werden gevangen. De heren Blekkenhorst, Koopman en Oostrom hadden 483 op hun for mulier vermeld en de heren Hoopman en Schouwenburg 485-

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1979 | | pagina 141