- 69 - Tot de eerstvolgende jaarvergadering van de ledenraad zou de sub commissie voor het betaald voetbal bestaan uit de heren. D.J.Boering, voorzitter; G.Fischer en A.Pronk, leden. De sub-commissie voor het jeugdvoetbal uit de heren; A.J. van Eijden, voorzitter; P.Keizer en H.A.Smit, leden. Bij brief van 30 mei 1979 deelde de heer Fischer mede, dat hij door privé omstandigheden in de komende jaarvergadering van de ledenraad zijn functie in de Technische commissie ter beschik king moest stellen. Het lijkt mij beter niet vooruit te lopen op het verslag dat de commissie dient uit te brengen in de jaarvergadering van de le denraad op dinsdag 28 augustus 1979 - ENQUÊTE - COMMISSIE. Volgens artikel 19 van het huishoudelijk reglement behoort deze commissie te bestaan uit voorzitter, secretaris en 1 lid. Als zodanig treden onderscheidenlijk op: a. de secretaris van de vereniging; b. de secretaris van de commissie jeugdvoetbal en c. de secretaris van de commissie amateur-seniores-voetbal Aangezien in het afgelopen verenigingsjaar in deze functies geen wijziging werd gebracht, bleef de commissie derhalve ook in het afgelopen verenigingsjaar bestaan uit de heren: J.H.Westrik, voorzitter; J.Neefjes, secretaris en W.F.Schoevaartlid. Ook in het afgelopen verenigingsjaar bleef deze commissie een zo genaamde "slapende" commissie. Dit wordt veroorzaakt doordat de heren Neefjes en Schoevaart ten nauwste betrokken zijn bij het aannemen van respectievelijk jeugd leden en amateur-seniores. Tot mijn verwondering vernam ik één dezer dagen, dat zonder mede weten van het bestuur en de commissie van het vorenstaande is af geweken, hetgeen door mij in een komende bestuursvergadering aan de orde zal worden gesteld. Het aannemen van nieuwe ondersteunende leden blijft bovendien veel al beperkt tot familieleden, vrienden en/of bekenden van werkende- of ondersteunende leden, zodat er geen aanleiding bestond om de commissie in vergadering bijeen te roepen. TOTO- EN LOTTO-COMMISSIE Op 1 juli 1978 bestond deze commissie wederom uit de heren: G.J.Hulscher; F.Kubin; F.C.Molema; J.Slauerhof en C.W. F.Timman,

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1979 | | pagina 139