- 68 - Bestuur; de heren Yan Praag, Brandsteder en Westrik; Financiële commissie: de heren Bouwens, Lamhregts en Yan Wijk; Administrateur: de heer Holsheimer. Op 19 maart 1979 hield het bestuur een bespreking met de heren Lamhregts en Yan Wijk (de heer Bouwens was door werkzaamheden verhinderd) over het bedrag, dat eventueel zou kunnen worden be steed voor aankoop van spelers. Boor voorzitter Harmsen en penningmeester Brandsteder werd zono dig telefonisch contact opgenomen met één der leden, indien dit betreffende een bepaalde transfer noodzakelijk was. Namens het bestuur hartelijk dank aan de leden voor hun werkzaam heden en voor de prettige samenwerking tijdens het afgelopen ver enigingsjaar. TECHNISCHE ABYIES COMMISSIE. In de vergadering van de ledenraad van 12 december 1978 werd een accoord bereikt om de Technische Advies Commissie te vervangen door een Technische commissie. Hieronder volgt hetgeen hieromtrent in het huishoudelijk regle ment is opgenomen. TECHNISCHE COMMISSIE. Artikel 17» 1. Het bestuur benoemt jaarlijk, in overleg met de ledenraad, een technische commissie bestaande uit 4 werkende leden, die geen lid mogen zijn van het bestuur of de financiële commissie. Aan de commissie worden 2 bestuursleden toegevoegd. 2. Be commissie zal belast zijn met de organisatie en de leiding van de scouting, zowel voor het betaald voetbal als voor het jeugdvoetbal 3. Be commissie zal daartoe worden gesplitst in 2 sub-commissies, elk bestaande uit 2 werkende leden en 1 bestuurslid. 4. a. Be commissaris algemene zaken treedt op als voorzitter van de sub-commissie belast met de scouting voor het betaald voetbal b. Be commissaris amateur voetbal treedt op als voorzitter van de sub-commissie belast met de scouting voor het jeugdvoet bal 5. Be commissie kan aan het bestuur gevraagd of ongevraagd advies uitbrengen over voetbaltechnische aspecten en andere zaken zowel voor het betaald- als het jeugdvoetbal. 6. Be commissie zal ten minste 1x per 2 maanden de scouting bespre ken met de technische staf. 7. Be commissie brengt op de jaarvergadering van de ledenraad ver slag uit omtrent haar werkzaamheden en bevindingen en zo nodig ook in andere vergaderingen van de ledenraad, indien de nood zaak hiertoe blijkt. Aan de sub-commissie voor het betaald voetbal zullen worden toe gevoegd de trainers Brom, Haarms en Beenhakker en aan de sub-com missie voor het jeugdvoetbal de trainers Beenhakker, C.Groot, B.W. de Groot en B.Muller.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1979 | | pagina 137