- 67 - "boot. Tijdens de vaart ontdek je dat je vele dingen van Amsterdam niet kent en dat aan "boord drankjes en hapjes werden geserveerd. Bij terugkomst werd in het American-Hotel in een mooi zaaltje een "koud-buffet" genuttigd waarhij werd opgetreden door de bandparo- dist OUT uit Beverwijk. Daarna met de "bus terug naar het jeugdhome voor een kort gezellig samenzijn. De ondergetekende bedankte de leden van de commissie voor de pret tige middag en namens het bestuur voor al het werk dat de commis sie voor onze jeugd verricht. Zaterdagmiddag 9 december 1978 had de commissie een feest georga niseerd voor alle pupillen met als hoogtepunt het bezoek van Sint Nicolaas en zijn knecht. De Sint raadpleegde zijn "Grote Boek" met als gevolg voor sommige pupillen lovende woorden, maar voor andere vermaningen. Bij hun vertrek ontvingen de pupillen vele cadeaux en tijdens de middag zorgde de heer Ferron voor een drankje enzovoort, waarvoor hartelijk dank. Vanaf deze plaats nogmaals dank aan de leden van de commissie voor de uitstekende organisatie van deze middag. In het clubnieuws juni/juli 1979 gaf he heer Van Zoest een resumé van de activiteiten in het afgelopen seizoen, waaruit ik nog het volgende ontleen. Voor de "Groten" werd georganiseerd: enkele gezellige avonden, te weten Carnaval (17 februari 1979)» een dans/kienavond en nog tweemaal een geslaagd dansfeest. Het doel van deze avonden was de band tussen de ouders te verstevigen, maar in de eerste plaats om er geld aan over te houden ten behoeve van de jeugd. De commissie vergat ook de zieken en geolesseerden niet, want in 29 gevallen werd gezorgd voor een fruitmand, boeken- of platen- bonnen. Hoogtepunten waren ook de Kerst- en Paasklaverjaswedstrijden. Naar mijn mening is hier zeker een woord van dank aan het adres van de commissieleden op zijn plaats voor hun vele werkzaamheden verricht voor onze jeugd. FINANCIËLE COMMISSIE. De commissie bestond op 1 juli 1978 uit de heren: J.A.Bouwens, voorzitter? Ir. J.Lambregts en Drs. L.M. van Wijk. Aan de beurt van aftreden was de heer Van Wijk, die in de jaar vergadering van de ledenraad van 31 augustus 1978 voor drie jaar werd herbenoemd. Dit jaar is aan de beurt van aftreden de heer Ir. J.Lambregts, die zich herkiesbaar heeft gesteld. Maandagavond 14 augustus had een bespreking plaats over het door het Accountantskantoor Dijker Doornbos opgestelde financiële rapport over het boekjaar 1977-1978. Hierbij waren aanwezig: Accountant D.J.Wiersma en zijn assistent Van der Kerkhof?

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1979 | | pagina 135