- 60 - Tengevolge van ziekte was de heer Neefjes enige tijd verhinderd zijn functie van secretaris waar te nemen. Tijdens deze periode nam de heer Bijvank het secretariaat waar. De heer Neefjes met de telefoon aan zijn "bed was in die periode het Ajax-lid dat altijd telefonisch bereikbaar was. Aan de competitie 1978-1979 werd deelgenomen door: 3 juniores A-elftallen; 2 juniores B-elftallen en 3 juniores C-elftallen. Bovendien waren er nog 4 pupillen A-elftallen en 1 pupillen B-elf- tal De commissie had de volgende taakverdeling gemaakts Voor de zondagen juniores A 1 juniores A 2 juniores A 3 A.Boerkoel C.A.v.d.Wal A.Alleman; juniores B 1 - C.A. van Eijden; juniores B 2 - A.R.Been; juniores C 1 - C.C.Harms; juniores C 2 - H.Bijvank Jr. juniores C 3 - W.M. de Geest/A.Alleman. In de loop van het seizoen moest het elftal van de juniores A 3 uit de competitie worden teruggetrokken tengevolge van het over hevelen van een aantal juniores A naar Jong Ajax. Hierdoor werd het aantal A-juniores te gering om 3 elftallen in stand te houden. De heer Alleman werd leider bij de juniores C 3 en de heer De Geest hield de pupillen A 2. Voor de zaterdagen pupillen A 1 pupillen A 2 pupillen A 3 pupillen A 4 J.A. van Eijden; W.M. de Geest; T. van Teunenbroek; H. van Teunenbroek; pupillen B 1 - M.Vischschoonmaker De administratie van de pupillenafdeling was wederom toevertrouwd aan de heer H.Bijvank Jr. De trainers waren: L.Beenhakker s de juniores A 1 en tevens coördinator van de gehele jeugdtraining; D.W. de Groot: de juniores A 2, B 1 en B 2; C.Groot alle juniores C-elftallen en alle pupillen-elftallen. Als voorbereiding op het seizoen werd deelgenomen aan enige tour- nooien en werden vriendschappelijke wedstrijden gespeeld tegen de juniores van Feyenoord. De resultaten hiervan waren: 12 t/m 18 augustus 1978 20 augustus 1978 26 augustus 1978 Internationaal tournooi te Bordeaux, Jong Ajax A-juniores 3© P^ijs; Rat Verlegh tournooi te Breda, A-juniores 3e prijs; Tournooi te Soest C-juniores en pupillen A 1 1e prijs; Ajax A 1 - Feyenoord A 1 4-1 Ajax B 1 - Feyenoord B 1 3-2 Ajax C 1 - Feyenoord C 1 3-0

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1979 | | pagina 121