- 47 - Vrijdagavond 17 maart 1978 werd door de amateur-seniores-commissie een "Gemaskerd Bal" georganiseerd in het clubhuis op Voorland. Voor de best verklede personen waren prijzen beschikbaar gesteld. Er was ook voor een tombola gezorgd met attractieve prijzen. Het werd een zeer geslaagde avond. Vrijdagmorgen 12 mei 1978 vertrok Ajax 3j vergezeld door hun dames en een aantal supporters, naar Parijs om daar deel te nemen aan een internationaal Pinkstertournooi Bij het maken van dit verslag is mij nog niet bekend hoe de reis is verlopen. Wel dat er 2 wedstrijden werden gespeeld, te weten: 12 mei 1978 Clichy 1 - Ajax 3 0-1 14 mei 1978 Pontoise Olympique 1 - Ajax 3 1-2 Leiders H.v.d.Zwaag, W.W.Heisterkamp en W.P.Schoevaart. Trainer H.W.Wijnands Verzorger E.Joustra. Het overzicht van de amateur-seniores-voetbal wil ik besluiten met de commissieleden en de trainer namens het bestuur van harte dank te zeggen voor al hetgeen zij hebben verricht voor het amateur-seniores- voetbal in het afgelopen seizoen. JEUGDVOETBAL. In de samenstelling van de commissie jeugdvoetbal kwam enige wijzi ging omdat de heer Helman zijn functie ter beschikking stelde aan een jongere; de heer Holsheimer genoodzaakt was als lid te bedanken, tengevolge van zijn benoeming tot Administrateur bij Ajax en de heer Petersen bedankte in verband met zijn drukke werkzaamheden. Bij monde van de secretaris van de Jeugdcommissie, de heer Neefjes, werden de heren ter gelegenheid van hun afscheid 17 september 1977 in het clubhuis op Voorland gehuldigd. Deze gelegenheid werd benut om het aftredende bestuurslid, de heer A.Kraan, namens de amateur-afdeling een huldeblijk aan te bieden, omdat hij gedurende 16 jaar in het bestuur de belangen van hun had behartigd. Als dank voor hun werkzaamheden voor de Jeugdcommissie ontvingen de in de 1e alinea genoemde 3 heren op een later tijdstip uit handen van voorzitter Van Praag een Ajax-tafelaansteker ter herinnering. De samenstelling van de commissie voor het seizoen 1977-1978 was als volgt: A.R.Been; A.Boerkoel; H.Bijvank Jr.; C.A. van Eijden; J.A. van Eijden; W.v.d.Geest; C.Harms; C.A.v.d.Wal en J.Neefjes, secretaris. In de maand september 1977 werden de heren A.Alleman en M.Visch- schoonmaker en het juniores A 2-lid T. van Teunenbroek bereid gevon den tot het eind van het seizoen 1977-1978 de functie van begeleider van een pupillenelftal op zich te nemen.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1978 | | pagina 97