- 44 - Vertrokken contractspelers (vervolg): W.Schoch - Ü.V.V W.L.J.Suurbier - Schalke '04 J.Gluic - Joegoslavië Nieuwe contractspelers; R. van Alkemade H.H.v.d.Boog R.Clarke E.G.M.Cramer R.Kaiser G.Matinez W.Meutstege R.C.Muller J.Papavoine P.Wijnberg eigen kweek eigen kweek F.C.Utrecht V.U.C. eigen kweek Sparta R. eigen kweek Sparta R. eigen kweek Go Ahead Eagles Op het moment van het maken van het verslag is het bestuur er nog niet in geslaagd om de contractbesprekingen met de spelers Arnesen, Lerby en Ling af te ronden. AMATEÏÏR-SENIORES-VOETBAL De heer A.W. van Dijk besloot aan het eind van het seizoen te stop pen met zijn functie als lid van de commissie amateur-seniores- voetbal. Als dank voor de vele jaren dat hij deze functie heeft vervuld werd hij in de vergadering van de ledenraad van 6 april 1978 door voorzitter Van Praag toegesproken. Naast woorden van dank ontving hij ter herinnering een Ajax-tafelaansteker Doordat het elftal van Ajax 6 was opgeheven was aanvulling van de commissie niet nodig. De commissie bestond tijdens het seizoen 1977-1978 uit de heren; De heer H.W.Wijnands bleef trainer bij de amateur-seniores Het trainingsschema was als volgt; Aanvang van de training maandagavond 1 augustus 1977s voor alle se niores, in het Amsterdamse Bos. Vervolgens woensdag 3 en donderdag 4 augustus eveneens in het Amsterdamse Bos. Traditiegetrouw had de secretaris van de commissie, de heer Schoe- vaart vóór de aanvang van de competitie wederom voor een omvangrijk oefenprogramma gezorgd. 14 augustus 1977 onderlinge wedstrijden. 21 augustus 1977 5 Te gast bij Feyenoord. De uitslagen van de wed strijden, waaraan werd deelgenomen door 2 elf tallen van Ajax, Feyenoord, N.E.C. en P.S.V. A.L.Blekkenhorst W.W.Heisterkamp, H.v.d.Zwaag en W.F.Schoevaart, secretaris De heren hadden de taken als volgt verdeeld: H.v.d.Zwaag - 3e elftal, A.L.Blekkenhorst - 4e elftal en W.W.Heisterkamp - 5e elftal.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1978 | | pagina 91