- 43 - spanningsveld in te "bouwen, wordt bepaald dat van de afdelingen A en B de nummers laatst en voorlaatst en van de afdeling C de nummer laatst niet gerechtigd zullen zijn aan de bekercompetitie van de toekomstteams deel te nemen, die in aansluiting op de competitie zal worden gespeeld. Ten aanzien van de leeftijdsgrenzen wordt voorgesteld een verruiming toe te passen en wel in die zin, dat aan de competitie spelers kun nen deelnemen in de leeftijd van 16-23 jaar, met de mogelijkheid ten hoogste 2 dispensatiespelers op te stellen. Mocht vorenstaand voorstel door de clubs worden aangenomen en daar ziet het wel naar uit, dan komt Jong Ajax uit in de afdeling A. De indeling voor het seizoen 1978-1979 wordt dan: A.Z.'67 Volendam Telstar Haarlem F. C.Amsterdam Ajax P.C.Den Haag Feyenoord Sparta R. Excelsior S.V.V. F.C.Dordrecht F.C.VIaardingen Mocht het voorstel van het bestuur betaald voetbal onverhoopt niet door de clubs worden aangenomen, dan moet Jong Ajax in de 2e klasse A uitkomen. De indeling daarvan zal dan zijn: Ajax SC.Amersfoort S.C.Cambuur FCGroningen S.C.Heerenveen S.C.Heracles '74 P.E.C. - Zwolle Telstar F.C.Twente Veendam Vitesse Wageningen Hieronder volgt een overzicht van de wijzigingen die zich hebben voorgedaan in onze contractspelers gedurende en na afloop van het seizoen 1977-1978, die mij bij het maken van het verslag bekend waren Vertrokken contractspelers A.Bouma - F.C.Boom G.M.Geels - S.C.Anderlecht R. de Haan - D.W.V. D.Helling - Volendam P.Lübeke - Eintracht Braunsschweig R.W.A.Hotten - Feyenoord L. van Oers - Vlijmense Boys P.Passchier - geen contract aangeboden

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1978 | | pagina 89