- 20 - zondheid dit zal toelaten. Aangezien de installatie van de heer Timman in de voorgaande vergadering niet heeft kunnen plaatsvinden wegens zijn afwezigheid, vlecht de voorzitter de installatie van ex-penningmeester Timman in zijn openingsrede in. Hij maakt gewag van het onverwachts overlijden van ons lid de heer P.Louwaard, die met enige ogenblikken stilte staande wordt her dacht Hierna verklaart hij de vergadering voor geopend. 2. Ingekomen stukken. De secretaris deelt mede, dat er geen ingekomen stukken zijn. 3« Notulen van de vergadering van 21 november 1977 Voorzitter Van Praag deelt mede, dat hij de notulen traditie-ge trouw bladzijde voor bladzijde aan de orde zal stellen. Op verzoek van deleden Van Dijk, Fischer, Pil en Caransa worden enige kleine wijzigingen in de notulen aangebracht, waarna ze door voorzitter Van Praag worden vastgesteld, onder dankzegging aan de secretaris voor de samenstelling. 4» Bestuursmededelingen en wat verder ter tafel komt. Voorzitter Van Praag licht de vergadering in omtrent de moeilijkhe den die worden ondervonden bij de contractbesprekingen. Met belangstelling -en vaak niet zonder verwondering wat betreft be paalde eisen die worden gesteld- neemt de vergadering kennis van de bestuursverklaring. Aan de hierover ontstane discussie wordt deelgenomen door de le den Caransa, Timman en Van Dijk. De heer Timman merkt op, dat hij het financieel overzicht per 31 december 1977 nog niet heeft gehoord. De heer Brandsteder maakt excuus dat het overzicht nog niet is ge maakt. Op 22 december 1977 werd van de KNVB opdracht ontvangen om voor 8 januari 1978 aan het Accountantskantoor Moret Limperg aan de hand van de bijgevoegde vragenlijst -en dat was meer een boekwerk- gegevens te verstrekken betreffende de reële exploitatie kosten en de financiële situatie aan de hand van het financieel verslag over het boekjaar 1976-1977» In aanmerking dient te worden genomen dat deze vergadering wordt gehouden nadat er pas 9 werkda gen zijn verstreken en de heer Holsheimer op 7 januari 1978 met va- cantie ging. In de periode 22 december 1977 - 7 januari 1978 had hij handen vol gehad aan het invullen van vorenvermelde vra genlijst en zodoende was er geen gelegenheid geweest om ook nog het financieel overzicht per 31 december 1977 vóór vandaag klaar te krijgen. Y3-11 ^raaë zegt dat in de vergadering van 21 november 977 nog duister was of hij zou voldoen aan het verzoek van de ove- rige 4 bestuursleden om zich toch nog herkiesbaar te stellen. Inmiddels heeft hij bekend gemaakt, dat hij na rijp beraad heeft besloten om bij zijn eerder genomen besluit tot aftreden te blij ven. Hij vraagt of de heer Potharst of Fischer hierover nog het woord wenst

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1978 | | pagina 43