- 19 - De heer Van Dijk is het met de heer Potharst eens. Het penningmees terschap is een zware functie. Het verzoek van de 4 bestuursleden aan de voorzitter om langer te blijven schept een probleem. De heer Caransa zegt dat het niet niks is om een kandidaat voor de functie van voorzitter te zoeken. Een naam zegt niet zoveel. Het verzoek van de 4 zittende bestuursleden aan de voorzitter om tenmin ste nog 1 jaar te blijven is ook niet niks en verdient daarom aan dacht. Door het weggaan van penningmeester Timman is pas een wijzi ging in het bestuur gekomen. Hu zou dan al weer een wijziging komen, terwijl de nieuwe penningmeester mededeelt nog niet geheel ingewerkt te zijn. Dan toch nog een nieuwe voorzitter er bij benoemen vindt hij toch wel een zware belasting. De heer Fischer zegt dat de ledenraad hedenavond is geconfronteerd met het verzoek gedaan door 4 bestuursleden. Hierdoor is een geheel andere situatie ontstaan, waardoor wij ons voorstel misschien in de ijskast zullen zetten, maar daarover willen wij eerst eens rustig praten. De heer Brandsteder stelt voor om de discussie betreffende dit punt te sluiten en de leden in de eerstvolgende vergadering van de le denraad te laten beslissen. Ook de heer Potharst is van mening dat een periode van bezinning wenselijk en nodig is. In onderling overleg wordt de datum van deze vergadering vastge steld op donderdagavond 12 januari 1978. 10. Rondvraag. Aan de rondvraag namen deel de heren Middendorp (Gluic), Van der Zwaag (interview Leo Horn), Caransa (eigenlijk een mededeling in zake het beschikbaar hebben van een bedrag voor de inrichting van een hartkamer), Hordijk (receptie aftredende bestuursleden), Fi s chs choonmaker (Ajax-krant)Schoevaart (onelegante woorden van de voorzitter jegens seniores/jeugdcommissies tijdens afscheidsre ceptie van de heer Kraan), Pil (verkoop van bier in blik op de tri bunes), met commentaar hierop van de heren Caransa en Lambregts. Ook van de heer Pil (interview Parool/lvic)Klok (huishoudelijk reglement), Van der Zwaag (scorebord), Boering (étiquette persoon lijk gesprek met de heer Middendorp inzake voorzitterschap), Van Praag (gaat met jeugdcommissie praten). 11. Sluiting. Voorzitter Van Praag bedankt de aanwezigen voor hun inbreng in de vergadering en wijst op het komende zware competitieprogramma, na melijk Sparta uit, PSV thuis en F.C.Twente uit. Met een wel thuis sluit hij de vergadering. Vergadering, gehouden on 12 januari 1978. 1. Opening. Voorzitter Van Praag heet om kwart over acht de aanwezigen van harte welkom, in het bijzonder de ere-leden De Boer, Bruijnesteijn, De Jongh Volkers en Vunderink, alsmede zijn mede-bestuursleden Boering en Van Eijden. Hij deelt mede, dat de heer Klok bericht van verhindering heeft ge zonden en dat de heer Bouwens zal trachten te komen als zijn ge-

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1978 | | pagina 41