- 16 - verhand te kunnen leven. Het leven is waard om te leven. In clubver hand hoopt hij een bijdrage te kunnen leveren aan een goede werk zaamheid van de ledenraad in het belang van de vereniging. De voorzitter neemt aan, dat het iedereen bekend is dat de heer Bouwens herstellende is van een lichte hartaanval en daardoor he denavond met aanwezig kan zijn. Gelukkig vordert zijn herstel goed. De heer Timman was hedenavond verhinderd. Het erelid Volkers heeft telefonisch laten weten, dat hij in verband met de gladde wegen he denavond niet naar Amsterdam kan komen. Reglementair moeten er tenminste 18 leden aanwezig zijn. De presen tielijst is getekend door 25 leden, zodat in deze vergadering rechts geldige besluiten kunnen worden genomen. In verband met het overlijden van het ere-lid, de heer C.H.Geudeker, wordt staande enige ogenblikken stilte in acht genomen. Hij is van mening dat sportief gezien het ons goed gaat. Een 2e plaats inde competitie en behoren tot de laatste 8 clubs in Europa in de strijd om de Europacup 1, hetgeen hij een goede prestatie vindt. Het bestuur is na advies van de technische leiding en na overleg met de technische advies commissie en de financiële commissie bezig om te trachten de te smal geworden basis van de A-selectie te verbreden Hij ziet de toekomst met vertrouwen tegemoet. Hierna verklaart hij de vergadering voor geopend. 2. Installatie van de nieuwe leden M.Caransa, A.Kraan, H.G.A.Timman en M.Vischschoonmaker De voorzitter herhaalt dat de heer Timman niet aanwezig is. Hij in stalleert de 5 andere nieuwe leden en wenst hun veel succes in hun nieuwe functie. 3. Ingekomen stukken. De secretaris deelt mede, dat er geen ingekomen stukken zijn. 4» Notulen van de jaarvergadering van 25 augustus 1977. Voorzitter Van Praag stelt de notulen pagina voor pagina aan de orde. Alleen de heren Potharst en Van der Zwaag plaatsen enige opmerkin- S+n-i',a notulen w°r(*en verder door de voorzitter ongewijzigd vastge steld, onder dankzegging aan de secretaris voor de samenstelling. 5* Verkiezing van een 1e en 2e plaatsvervangend voorzitter van de ledenraad. De heer Potharst stelt zich niet herkiesbaar. hfS°JeS-W0?dt !°\de 1e vergadering na de komende jaarvergadering de neer G.Fischer te benoemen tot 1e plaatsvervangend voorzitter en de neer J.Neefjes tot 2e plaatsvervangend voorzitter. 5a. Vaststelling van de door de Financiële Commissie goedgekeurde begroting voor het verenigingsjaar 1977-1978. De heer Brandsteder deelt mede, dat hij na overleg met de financiële commissie geen reden heeft de door de heer Timman gemaakte begroting te wijzigen. Na een korte discussie, waaraan werd deelgenomen door de leden Fischer, Been, Van der Zwaag en Caransa en de door hun gestelde vra-

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1978 | | pagina 35