- 15 - Voorzitter Van Praag wil nog wel even kwijt, dat 90$ van het werk voor het Ajax-Nieuws wordt gedaan door de heer Middendorp Sr. Namens het bestuur zwaait hij hem daarvoor woorden van lof toe, vooral voor de uitgifte van de extra nummers, die in het afgelopen verenigingsjaar uitkwamen. Hij brengt ook dank aan de vaste mede werkers. 14* Rondvraag. Bij de rondvraag wordt het woord gevoerd door de volgende leden. Het onderwerp dat door hun ter sprake werd gebracht is tussen haakjes achter hun naam vermeld. Middendorp (wijziging reclame bij thuiswedstrijden, dug-outs) Fischer (verzekering tegen voetbal-ongeschiktheid); Potharst (klachten over de Reijnoldstribunesuppoosten); r66d) gang6rS^ Sn Van (kandidaatstelling voor de leden- Naar aanleiding van de laatste vraag merkt voorzitter Van Praag op, dat hedenavond 2 leden van de ledenraad, te weten de heren Brand- steder en Van Eijden zijn gekozen tot bestuursleden, waardoor er 2 vacatures zijn ontstaan in de ledenraad. Het bestuur vraagt daarom machtiging van de ledenraad om de stem gerechtigde leden de gelegenheid te bieden om alsnog kandidaten voor deze 2 vacatures te stellen. De gevraagde machtiging wordt door de ledenraad verleend. 15- Sluiting. De voorzitter bedankt allereerst de 8 aftredende leden, voor het geval dat één of meer van hen niet worden herkozen, voor hun in breng in de vergaderingen. Hij bedankt ook de aanwezigen voor de prettige wijze waarop ze de vergadering hebben doen verlopen. In overleg met de 1e en 2e plaatsvervangende voorzitter van de le denraad, te weten de heren Potharst en Fischer, zal de volgende vergadering van de ledenraad worden gehouden op 21 november 1977. Hij wijst nog even op de goede start in de competitie en sluit de vergadering met een wel thuis. Vergadering, gehouden op 21 november 1977. 1. Opening. Voorzitter Van Praag heet om kwart over acht de aanwezigen van harte welkom, xn het bijzonder de ere-leden De Boer, Bruijnesteijn, e Jongh en Vunderink, alsmede zijn collega-bestuursleden Boering en Van Eijden. s Een geheel apart en dubbel woord van welkom richt hij tot de heer Caransa, die straks officieel zal worden geïnstalleerd als lid van de ledenraad, na diens onverkwikkelijke vrijheidsberoving. Onder meer zegt hij, dat alle aanwezigen bijzonder verheugd zijn, dat hij gezond en wel zijn eerste vergadering van de ledenraad kan bijwonen. De heer Caransa zegt, dat hij met toestemming van de voorzitter op dit enigszins ongebruikelijke tijdstip, namelijk tijdens diens ope ningswoord, hierop gaarne iets wil zeggen. Hij brengt in zijn dankwoord onder meer zijn erkentelijkheid tot ivoor het medeleven alom in den lande en de geweldige belang stelling na zijn terugkomst. Het is geweldig fijn om weer in gezins-

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1978 | | pagina 33