- 13 - De heren Klok en Neefjes hebben enkele opmerkingen op de notulen van 28 april. De notulen werden verder ongewijzigd door de voorzitter vastgesteld, onder dankzegging aan de secretaris voor de samenstel ling. Dat gebeurt ook met de notulen van de vergadering van 1 juni 1977, als blijkt dat niemand daarover iets te zeggen heeft. 4« Jaarverslag van de secretaris over het verenigingsjaar 1 juli 1976 tot en met 30 juni 1977. Zoals gebruikelijk, is het jaarverslag weer een naslagwerk van grote waarde geworden. De voorzitter vraagt daarvoor een krachtig applaus, waaraan de vergadering gehoor geeft De heren Potharst, Fischer en Lambregts hadden enkele kleine opmer kingen. 5. Jaarverslag van de penningmeester over het boekjaar 1 juli 1976 tot en met 30 juni 1977. Voorzitter Van Praag zegt dat hij het woord zal geven aan de heer Timman om zijn verslag voor te lezen; het zal voor deze de laatste keer zijn. Eerst nog worden aan de aanwezigen fotokopieën uitgereikt van de Rekening baten en lasten, alsmede van de Balans per 30 juni 1977 (Dit alles, zo ook het slotwoord van de scheidende "schatbewaarder", is reeds gepubliceerd in het clubnieuws no. 2 van augustus jl.). Na de voorlezing komen er nogal wat vragen los, onder andere van de heren Neefjes (overboeking reserve-rekeningen), Van Wijk (idem), Potharst (de wedstrijd tegen Manchester United vorig jaar), Van Dijk (salarissen), Potharst (basis van onze inkomsten), Neefjes (idem), Potharst (kosten verlichting), Fischer (personeelskosten Administratie en kosten clubavonden), Smit (scouting), Klok (onder houd stadion), Van der Zwaag (onroerend-goed-belasting)Volkers (bestemming reserve-rekeningen) Op alle vragen wordt door de heer Timman geantwoord, c.q. gerea geerd, waarvoor de voorzitter hem na afloop bedankt. 6. Rapport Financiële Commissie over 1976-1977. Het rapport wordt voorgelezen door de heer Van Wijk, waarna de ver gadering instemt met het voorstel om de penningmeester en de overi ge leden van het bestuur décharge te verlenen. 7. Vaststelling van de door de Financiële Commissie goedgekeurde begroting. De vaststelling van de begroting wordt uitgesteld tot de volgende vergadering, om de nieuwe penningmeester de gelegenheid te bieden deze in overleg met de financiële commissie eerst te bestuderen. 8. Bespreking verslag van de Technische Advies Commissie. Daaruit blijkt dat de samenwerking met het bestuur aanvankelijk wat moeizaam op gang is gekomen, doch daarna heeft de situatie zich ver beterd. Overigens komt het de huidige commissie-leden (de heren Fischer, Potharst en Smit) voor, dat op den duur hier een taak is weggelegd voor voormalige contractspelers, uiteraard indien deze lid van de vereniging blijven. De bovengenoemde heren worden hier na op voorstel van het bestuur wederom voor een jaar in hun functie herbenoemd.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1978 | | pagina 29