- 12 - In artikel 38 van het huishoudelijk reglement is bepaald dat in een verenigingsjaar tenminste 4 vergaderingen van de ledenraad moe ten worden gehouden. In het afgelopen verenigingsjaar kwam de ledenraad 4 keer in ver gadering bijeen, zodat werd voldaan aan de reglementaire bepaling. De vergaderingen werden gehouden op; 25 augustus 1977 jaarvergadering; 21 november 1977 s gewone vergadering; 12 januari 1978 gewone vergadering en op 6 april 1978 s gewone vergadering. Om u een indruk te geven omtrent de werkzaamheid van de ledenraad volgen hieronder beknopte verslagen van deze vergaderingen. Jaarvergadering, gehouden op 25 augustus 1977. 1. Opening. Om even over acht uur heet voorzitter Van Praag de aanwezigen wel kom, speciaal de ere-leden De Boer Sr., Bruijnesteijn, De Jongh, Volkers en Vunderink. Hij deelt mede, dat bericht van verhindering werd ontvangen van de leden Bouwens (vergadering van de Raad van Bestuur van Bols), Hordijk (ziek), Petersen (werkzaamheden) en Pil (vacantie in het buitenland) Volgens artikel 39, lid 2, van het huishoudelijk reglement moeten tenminste 18 leden aanwezig zijn. De presentielijst is getekend door 23 leden, zodat in deze vergadering rechtsgeldige besluiten kunnen worden genomen. Na het feit te hebben gememoreerd dat we Kampioen van Nederland zijn geworden en daardoor recht hebben op deelname aan de wedstrij den om de Europacup 1 verklaart hij de vergadering voor geopend. De leden die ons in het afgelopen verenigingsjaar door de dood zijn G. de Boer, A.L.Desmit, J.H.Martens, Tj. de Munnik, J.Timman, K.W.v.d.Toorren, E. van Wijngaarden en kortelings K.P.E. Holmann en J.H.F.Bartelsman. (later bleek dat tot mijn spijt vergeten was hierbij te vermelden de naam van het lid L.P.Schappert. J.H.W.). F.A.H. van Bruggen, Mevr.J.P.van Dijk-Beenke, G.K.Geerling, L.Groenteman, C.J.Hageman, H.Hendriks, P.Jonker, J.C.Kortlevers, D.Molog, L.E. van Mourits, Drs.A.Oosthoek, W.T. van Ophuizen, P.A.Stam, F. de Vries en J.A.Wie- denbrugge worden door de aanwezigen met enige ogenblikken stilte staande her dacht 2. Ingekomen stukken. De secretaris deelt mede, dat er geen ingekomen stukken zijn. 3- Notulen van de vergaderingen van 28 april en 1 juni 1977. Voorzitter Van Praag zegt dat hij traditie-getrouw bladzijde voor bladzijde aan de orde zal stellen. ontvallen, te weten: werkende leden ondersteunende leden

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1978 | | pagina 27