- 10 - weest, werd tot op heden nog geen eindrapport uitgebracht. Zaterdag 7 januari 1978 werd in het Ajax-restaurant de gebruikelijke Nieuwjaarsreceptie gehouden, die veel belangstelling had getroirtfen. Voorzitter Van Praag hield zijn traditionele Nieuwjaarsrede, waarin hij terugblikte op het verstreken jaar 1977 en een blik vooruit wierp op het jaar 1978. Zijns inziens was de verminderde publieke belang stelling mede te danken aan het schandelijk optreden van voetbalvan dalen. Hij ging ook in op zijn naderend aftreden in de jaarvergade ring van de ledenraad in augustus/september 1978. In het afgelopen verenigingsjaar werden weer vele besprekingen gehou den omtrent de afwikkeling van de zaak Jan Mulder, zonder dat het einde in zicht is. Partijen zijn bezig om te trachten tot een verge lijk te komen omtrent de wijze van samenstelling van een arbitrage commissie Aangezien de heer Ferron te kennen had gegeven dat hij zijn contract als pachter van het Ajax-restaurant per 1 juli 1978 wel wilde beëin digen, had het bestuur daarover enige gesprekken met de heren Mollerus en Tielkemeijer van de Heineken Brouwerij. Nadat deze heren vele besprekingen hadden gehouden werd een contract opgemaakt voor de nieuwe pachters, de heren Swart en Haverkamp. Toen op 16 mei 1978 het contract zou worden ondertekend, deelden genoemde heren mede, dat zij zich terugtrokken als kandidaat-pachter van het Ajax-restau rant, hetgeen een teleurstelling was voor het bestuur en bovengenoem de heren van de Heineken Brouwerij, die zeer veel tijd hadden be steed om de zaak voor Ajax rond te krijgen. Zoals u reeds heeft kunnen constateren is het electronisch scorebord er uiteindelijk toch gekomen, zij het na zeer veel vertraging, ech ter nog zonder klok en nog niet overwonnen moeilijkheden bij de be diening. LEDENR A AT). In verband met het bepaalde in artikel 42, lid b, van het huishoude lijk reglement volgt hieronder het daarin bedoelde verslag betref fende de werkzaamheid van de ledenraad in het afgelopen verenigings jaar In artikel 22 van het huishoudelijk reglement is voorgeschreven, dat de voorzitter en de secretaris van de vereniging deze functie ook dienen te bekleden in de ledenraad. De samenstelling van de ledenraad per 1 juli 1977 was als volgt; J. van Praag, J.H.Westrik en H.G.A.Timman, respectievelijk voorzit ter, secretaris en penningmeester van de vereniging en de onder staande 24 leden, gekozen in de Jaarlijkse Algemene Vergadering. A.R.Been, J. de Boer Jr. A.Boerkoel J.A.Bouwens A.Brandsteder, P. van Deijck Sr., A.W. van Dijk, A.J. van Eijden, G.Fischer, J.Hordijk, CCKamiag N.Klok Jr. Ir.J.Lambregts G.Leentvaar M.J.W.Middendorp, J.Neefjes Jr. P.H.Petersen, H.J.W.Pil, J.H.Potharst W.F.Schoevaart, H.A.Smit, C.A.v.d.Wal, Drs. L.M. van Wijk en HvdZwaag

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1978 | | pagina 23