- 7 - BESTUUR De samenstelling van het bestuur was op 1 juli 1977 als volgt: Dagelijks bestuur Commissaris Algemene Zaken Commissaris Amateur Voetbal J. van Praag, voorzitter; J.H.Westrik, secretaris en kH.G.A.Timman, penningmeester. D.J.Boering. A.Kraan. Aan de beurt van aftreden waren de penningmeester, de heer H.G.A. Timman en de commissaris amateur voetbal, de heer A.Kraan. Beide heren hadden zich niet herkiesbaar gesteld. In de jaarvergadering van de ledenraad van 25 augustus 1977 werden bij enkele kandidaatstelling de heren A.Brandsteder en A.J. van Eijden respectievelijk gekozen tot penningmeester en commissaris amateur voetbal Dit jaar is aan de beurt van aftreden de voorzitter, de heer J. van Praag, die zich niet herkiesbaar heeft gesteld. Het bestuur kwam in het afgelopen verenigingsjaar 55 maal in een officiële vergadering bijeen, waarvan 4 x in oude samenstelling, laatste vergadering op 25 augustus 1977. De 1e vergadering in nieuwe samenstelling werd gehouden op 25 augus tus 1977» na afloop van de jaarvergadering van de ledenraad. De bestuursvergaderingen werden als regel gehouden op een dinsdag avond. De dinsdagavonden waarop geen officiële bestuursvergaderingen werden gehouden, werden benut voor het houden van diverse besprekin gen. Hieronder volgen enige besluiten die in bestuursvergaderingen wer den genomen. 12 juli 1977 16 augustus 1977 25 augustus 1977 De toegangsprijzen voor de Europacupwedstrijd Ajax-Lilleström S.K. op 25 september 1977 te spelen in het Ajax-stadion werden vastgesteld op: Ere- en Reijnoldstribune f. 25,-, Staan plaatsen f. 10,-. In overleg met de Dienst voor de Sport, voorheen Gilo, werd besloten een splitsing te maken in de werkzaamheden van het terreinpersoneel D.Hoefman, de agrarische werkzaamheden; P.Bosman, de niet-agrarische werkzaamheden. Hun werktijden werden aangepast aan die van het personeel van de Dienst voor de Sport. Het 1e elftal zal met ingang van 1 september 1977 in Puma-kleding gaan spelen. Bezwaar zal worden gemaakt, dat in het plan tot aanleg van een vrije trambaan op de Middenweg met een onderbreking daarvan bij onze opgang Diemenzijde geen rekening is gehouden. Gemeente bericht later dat aan ons bezwaar te gemoet zal worden gekomen. Aandacht besteed aan de laatste bestuursverga dering van de heren A.Kraan en H.G.A.Timman.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1978 | | pagina 17